EasyTag 0.28.1 - en to uk translation catalogue (470 entries)

en:   STOP the search...
uk:   ЗУПИНИТИ пошук...

en:  Apply
uk:  Застосувати

en:  Browse...
uk:  Перегляд...

en:  Cancel
uk:  Скасувати

en:  Categories
uk:  Категорії

en:  Close
uk:  Закрити

en:  Do you really want to exit the program?
uk:  Ви дійсно хочете вийти з програми?

en:  Execute
uk:  Виконати

en:  Load
uk:  Завантажити

en:  No
uk:  Ні

en:  OK
uk:  Угу

en:  Save
uk:  Зберегти

en:  Search
uk:  Шукати

en:  Write
uk:  Записати

en:  Yes
uk:  Так

en: # Tracks
uk: Треків

en: %a : artist
uk: %a : виконавець

en: %b : album
uk: %b : альбом

en: %c : comment
uk: %c : коментар

en: %d Hz
uk: %d Гц

en: %d kb/s
uk: %d Кб/c

en: %g : genre
uk: %g : стиль

en: %i : ignored
uk: %i : ігнорується

en: %l : number of tracks
uk: %l : кількість треків

en: %n : track
uk: %n : трек

en: %s %s by %s (compiled %s, %s)
uk: %s %s від %s (зібрано: %s, %s)

en: %t : title
uk: %t : назва

en: %u file(s)
uk: %u файл(ів)

en: %y : year
uk: %y : рік

en: (Czech translation)
uk: (Переклад чеською)

en: (Dutch translation)
uk: (Переклад датською)

en: (German translation)
uk: (Переклад німецькою)

en: (Hungarian translation)
uk: (Переклад угорською)

en: (Italian translation)
uk: (Переклад італійською)

en: (Japanese translation)
uk: (Переклад японською)

en: (Polish translation)
uk: (Переклад польською)

en: (Romanian translation)
uk: (Переклад румунською)

en: (Russian translation)
uk: (Переклад російською)

en: (Spanish translation)
uk: (Переклад іспанською)

en: (Swedish translation)
uk: (Переклад шведською)

en: (Ukrainian translation)
uk: (Переклад українською)

en: (compiled: %s)
uk: (зібрано: %s)

en: ? Hz
uk: ? Гц

en: ? kb
uk: ? Кб

en: ? kb/s
uk: ? Кб/с

en: APE Tag
uk: Тег APE

en: About
uk: Про

en: About...
uk: Про...

en: Activate this option to open automatically the scanner window when EasyTAG starts.
uk: Активуйте, щоб вікно сканера автоматично відкривалося на початку роботи EasyTAG.

en: Add Default Masks
uk: Додати типову

en: Al
uk: А

en: Album
uk: Альбом

en: Album:
uk: Альбом:

en: Album: '%s', artist: '%s', length: '%s', year: '%s', genre: '%s', ID: '%s'
uk: Альбом: '%s', виконавець: '%s', довжина: '%s', рік: '%s', жанр: '%s', ID: '%s'

en: All
uk: Всі

en: All Categories
uk: Всі категорії

en: All Fields
uk: Всі поля

en: All downcase
uk: малими літерами

en: All files have been deleted...
uk: Всі файли видалено...

en: All files have been saved...
uk: Всі теги записано...

en: All tags have been removed
uk: Всі теги видалено...

en: All tags have been scanned
uk: Проскановано всі теги

en: All uppercase
uk: ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ

en: Apply changes (but don't save) and close this window
uk: Застосувати зміни (але не зберігати) та закрити вікно

en: Ar
uk: В

en: Arabic (IBM-864)
uk: Арабське (IBM-864)

en: Arabic (ISO-8859-6)
uk: Арабське (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
uk: Арабське (Windows-1256)

en: Artist
uk: Виконавець

en: Artist / Album
uk: Виконавець / Альбом

en: Artist:
uk: Виконавець:

en: As ID3v2 tags may contain other data than Title, Artist, Album, Year, Track, Genre or Comment (as an attached picture, lyrics, ...), this option allows you to strip the whole tag when these seven standard data fields have been set to blank.
uk: Оскільки теги ID3v2 можуть містити окрім таких стандартних даних, як Заголовок, Виконавець, Альбом, Рік, Номер Треку, Жанр чи Коментар, також і додаткові (наприклад додане зображення, тексти, ...), цей параметр дозволяє повністю обрізати тег, якщо всі сім стандартних полей даних виставлені порожніми.

en: Ascending album
uk: За зростанням назви альбому

en: Ascending artist
uk: За зростанням імені виконавця

en: Ascending comment
uk: За зростанням дати коментаря

en: Ascending creation date
uk: За зростанням дати створення

en: Ascending file name
uk: За зростанням імені

en: Ascending genre
uk: За зростанням жанру

en: Ascending title
uk: За зростанням імені композиції

en: Ascending track number
uk: За зростанням номера трека

en: Ascending year
uk: За зростанням року

en: Attempting to write to a read-only file
uk: Спроба запису в файл 'лише для запису'

en: Author: %s
uk: Автор: %s

en: Auto completion of date if not complete
uk: Автоматичне доповнення дати, якщо не повна

en: Automatically convert old ID3v2 tag versions
uk: Автоматична конвертація тегу ID3v2 старих версій

en: B
uk: б

en: Baltic (ISO-8859-13)
uk: Балтійське (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
uk: Балтійське (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
uk: Балтійське (Windows-1257)

en: Bitrate:
uk: Бітрейт:

en: Blues
uk: Блюз

en: Browse Directory with ...
uk: Переглянути за допомогою...

en: Browser
uk: Переглядач

en: Buffer is too small
uk: Замалий буфер

en: CGI Path :
uk: Шлях до CGI:

en: Can't connect to host '%s' (%s)!
uk: Не можу під'єднатися до '%s' (%s)!

en: Can't create a new socket (%s)!
uk: Не можу створити новий сокет (%s)!

en: Can't execute %s (%s)!
uk: Невдається виконати %s (%s)!

en: Can't fork another process!
uk: Не можу почати інший процес!

en: Can't open configuration file '%s' (%s)
uk: Не можу відкрити файл параметрів '%s' (%s)

en: Can't open file '%s' (%s)
uk: Не можу відкрити файл '%s' (%s)

en: Can't read directory :
    '%s'
    (%s)
uk: Не можу прочитати каталог: 
    '%s'
    (%s)

en: Can't rename because this directory name already exists!
    (%s)
uk: Не можу перейменувати, оскільки такий каталог вже є!
    (%s)

en: Can't rename directory 
    '%s'
     to 
    '%s'!
    (%s)
uk: Не можу перейменувати каталог
    '%s'
     на 
    '%s'!
    (%s)

en: Can't rename file 
    '%s'
    because the following file already exists:
    '%s'
uk: Не можу перейменувати файл
    '%s'
    оскільки вже існує файл з таким іменем:
    '%s'

en: Can't rename file '%s'
     to 
    '%s'!
    (%s)
uk: Не можу перейменувати файл '%s'
     на 
    '%s'!
    (%s)

en: Can't resolve host '%s' (%s)!
uk: Не можу визначити ім'я хоста '%s' (%s)!

en: Can't send the request (%s)!
uk: Не можу надіслати запит (%s)!

en: Can't write playlist file '%s'!
    (%s)
uk: Не можу записати список відтворення '%s'!
    (%s)

en: Can't write tag in file '%s'!
    (%s)
uk: Не можу пробиркувати файл '%s'!
    (%s)

en: Case sensitive
uk: Реґістро-залежний

en: Category
uk: Категорія

en: Center of the screen
uk: Центр екрану

en: Central European (IBM-852)
uk: Центр.-Європейське (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
uk: Центр.-Європейське (ISO-8859-2)

en: Central European (Windows-1250)
uk: Центр.-Європейське (Windows-1250)

en: Changes
uk: Зміни

en: Changes applied
uk: Зміни застосовані

en: Channels:
uk: Канали:

en: Chinese Simplified (GB18030)
uk: Спрощена китайська (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
uk: Спрощена китайська (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
uk: Традиційна китайська (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
uk: Традиційна китайська (Big5-HKSCS)

en: Classical
uk: Класика

en: Close this window
uk: Закрити вікно

en: Close this window without saving
uk: Закрити вікно без збереження

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Common
uk: Загальне

en: Configuration saved
uk: Конфігурацію збережено

en: Configuration unchanged
uk: Конфігурацію не змінено

en: Confirm deleting of file
uk: Підтвердження видалення файла

en: Confirm exit from program
uk: Підтвердження виходу з програми

en: Confirm renaming of file
uk: Підтвердження перейменування файла

en: Confirm writing of file tag
uk: Підтвердження запису тегу до файла

en: Confirm writing of playlist
uk: Підтвердження запису списку відтворення

en: Confirm...
uk: Підтвердження...

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Connected to host '%s'
uk: Під'єднано до '%s'

en: Connecting to host '%s', port '%d' ...
uk: Під'єднання з '%s', порт '%d'...

en: Convert ' ' to '_'
uk: Замінювати ' ' на '_'

en: Convert '_' and '%20' to ' '
uk: Конвертувати '_'та '%20' на ' '

en: Convert '_' and '%20' to spaces
uk: Замінювати '_' та '%20' на пробіли

en: Convert space ' ' to underscore '_'
uk: Конвертувати пробіл ' ' на підкреслення '_'

en: Convert underscore character '_' and string '%20' to space ' '
uk: Конвертувати символ підкреслення '_' та рядок '%20' на пробіл ' '

en: Copy: No row selected!
uk: Копіювати: не вибрано рядок!

en: Corrupt or missing data, continuing...
uk: Дані відсутні або пошкоджені, продовжуємо...

en: Corrupt secondary header.
uk: Другий заголовок пошкоджено.

en: Country
uk: Кантрі

en: Create New Mask
uk: Створити нову маску

en: Create playlist in the parent directory
uk: Сворити список відтворення у поточкному каталозі

en: Cyrillic (IBM-855)
uk: Кирилиця (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
uk: Кирилиця (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
uk: Кирилиця (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
uk: Кирилиця (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
uk: Кирилиця (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
uk: Кирилиця/Російська (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
uk: Кирилиця/Українська (KOI8-U)

en: Delete File(s)
uk: Видалення файлів

en: Delete File...
uk: Видалення файлів...

en: Delete all blank lines
uk: Видалити всі порожні рядки

en: Delete this line
uk: Видалити цей рядок

en: Descending album
uk: За спаданням назви альбому

en: Descending artist
uk: За спаданням імені виконавця

en: Descending comment
uk: За спаданням дати коментаря

en: Descending file name
uk: За спаданням імені

en: Descending genre
uk: За спаданням жанру

en: Descending title
uk: За спаданням імені композиції

en: Descending track number
uk: За спаданням номера трека

en: Descending year
uk: За спаданням року

en: Description:
uk: Характеристика:

en: Directory renamed
uk: Каталог перейменовано

en: Do you really want to delete definitively the file
    '%s' ?
uk: Ви дійсно хочете видалити файл
    '%s' ?

en: Do you want to rename the file 
    '%s'
    to 
    '%s' ?
uk: Ви бажаєте перейменувати файл 
    '%s'
    на 
    '%s' ?

en: Do you want to write the tag of file
    '%s' ?
uk: Ви дійсно хочете записати тег у файл
    '%s' ?

en: Duplicate Mask
uk: Дублювати маску

en: EOF before end of vorbis headers.
uk: Кінець файла перед кінцем заголовка vorbis.

en: ERROR: Can't create directory '%s' (%s)!
uk: ПОМИЛКА: Не можу створити каталог '%s' (%s)!

en: ERROR: Failed to open file: '%s' as vorbis (%s).
uk: ПОМИЛКА: Невдача відкриття файла: '%s' як vorbis (%s).

en: ERROR: Failed to write comments to file '%s' (%s).
uk: ПОМИЛКА: Невдача запису коментаря у файл '%s' (%s).

en: EasyTAG %s: Abnormal exit! (PId: %d).
uk: EasyTAG %s: Ненормальне завершення (PId: %d)!.

en: EasyTAG: Normal exit.
uk: EasyTAG: Нормальне завершення.

en: Edit Masks
uk: Редагувати Маски

en: Encoder:
uk: Кодувальник:

en: English (US-ASCII)
uk: Англійська (US-ASCII)

en: Enter a directory to browse.
uk: Задайте каталог для перегляду.

en: Enter the program to run. It will receive the current directory as parameter.
uk: Введіть ім'я програми. Поточний каталог буде її параметром.

en: Enter the program to run. It will receive the current file as parameter.
uk: Введіть ім'я програми. Поточний файл буде її параметром.

en: Enter the words to search (separated by a space or '+')
uk: Введіть слова для пошуку (розділені пропуском або '+')

en: Enter the words to search in the list below
uk: Введіть слова для пошуку в списку

en: Error in compression/uncompression
uk: Помилка компресії/декомпресії

en: Error reading first page of Ogg bitstream.
uk: Помилка читання першої сторінки потоку Ogg.

en: Error reading initial header packet.
uk: Помилка читання початкового заголовку.

en: Error while removing ID3v1 tag of '%s' (%s)
uk: Помилка видалення тегу ID3v1 з '%s' (%s).

en: Error while removing ID3v2 tag of '%s' (%s)
uk: Помилка видалення тегу ID3v2 з '%s' (%s).

en: Error while updating ID3v1 tag of '%s' (%s)
uk: Помилка поновлення тегу ID3v1 у '%s' (%s).

en: Error while updating ID3v2 tag of '%s' (%s)
uk: Помилка поновлення тегу ID3v1 у '%s' (%s).

en: Error writing stream to output. Output stream may be corrupted or truncated.
uk: Помилка запису вихідних даних. Вихідний потік може бути пошкодженим чи обрізаним.

en: Error...
uk: Помилка...

en: Executed command : '%s %s'
uk: Виконана команда: '%s %s'

en: F
uk: Ф

en: FLAC File
uk: Файл FLAC

en: Fields
uk: Поля

en: File
uk: Файл

en: File '%s' deleted
uk: Файл '%s' видалено

en: File :
uk: Файл :

en: File Audio Player
uk: Програвач аудіо-файлів

en: File Browser
uk: Переглядач

en: File Link Broken
uk: Бите файлове посилання

en: File Name
uk: Ім'я файла

en: File(s) not renamed...
uk: Файли не перейменовано...

en: File(s) renamed...
uk: Файли перейменовано...

en: File: '%s'
uk: Файл: '%s'

en: Files have been partially deleted...
uk: Частину файлів видалено...

en: Files have been partially saved...
uk: Частину файлів записано...

en: Fill Tag
uk: Заповнити тег

en: Fill tag preview...
uk: Попередній перегляд...

en: First letter uppercase
uk: З великої літери

en: First letter uppercase of each word
uk: З Великої Літери Кожне Слово

en: Folk
uk: Народна

en: Found %d file(s) in this directory and subdirectories.
uk: Кількість знайдених файлів у цьому каталозі та підкаталогах: %d

en: Found %d file(s) in this directory.
uk: Кількість знайдених файлів у цьому каталозі: %d

en: Found %d matching album(s)
uk: Знайдено %d альбоми(ів)

en: Found : %d file(s)
uk: Знайдено: %d файл(ів)

en: Freq:
uk: Частота:

en: G
uk: Гб

en: GB
uk: Гб

en: General:
uk: Загальні:

en: Generate a playlist
uk: Створення списку відтворення

en: Genre
uk: Стиль

en: Genre:
uk: Стиль:

en: Go to Default Directory
uk: Перейти у стартовий каталог

en: Go to Home Directory
uk: Перейти в домашній каталог

en: Greek (ISO-8859-7)
uk: Грецька (ISO-8859-7)

en: Greek (Windows-1253)
uk: Грецька (Windows-1253)

en: Hebrew (IBM-862)
uk: Іврит (IBM-862)

en: Hebrew (Windows-1255)
uk: Іврит (Windows-1255)

en: Host Name :
uk: Адреса:

en: ID3 Tag
uk: Тег ID3

en: ID3 Tag Rules
uk: Правила биркування

en: If activated, an ID3v1 tag will be added or updated at the end of the MP3 files. Else it will be stripped.
uk: Активуйте, щоб додавати та поновлювати теги ID3v1 в кінці MP3-файлів. Інакше вони будуть обрізані.

en: If activated, an old ID3v2 tag version (as ID3v2.2) will be updated to the ID3v2.3 version.
uk: Активуйте, щоб поновлювати теги ID3v2 старих версій (наприклад ID3v2.2) до версії ID3v2.3.

en: If activated, informations about the file as the bitrate, the time, the size, will be displayed under the filename entry.
uk: Активуйте, щоб під полем імені файла показувалася така інформація, як бітрейт, час відтворення та розмір файла.

en: If activated, opens a dialog box to ask confirmation before exiting the program.
uk: Коли активовано, видає діалогове вікно із запитом підтвердження перед виходом з програми.

en: If activated, the sorting of the list will be dependent on the case.
uk: Активуйте, щоб сортування списків було реґістро-залежним.

en: If activated, the window which contains the masks will stay always over the main window.
uk: Активуйте, щоб вікно, що містить маски, завжди залишалося поверх головного вікна.

en: Improperly formatted data
uk: Неправильний формати даних

en: In :
uk: Де:

en: Input is not an Ogg bitstream.
uk: Вхідні дані не є потоком Ogg.

en: Input truncated or empty.
uk: Вхідні дані обрізані або порожні.

en: Insert a blank line
uk: Вставити порожній рядок

en: Insert a space before an uppercase letter
uk: Вставити пропуск перед Великою літерою

en: Insert space before uppercase letter
uk: Вставити пробіл перед Великою літерою

en: Invalid Scanner Mask
uk: Некоректна маска для сканера

en: Invalid frame ID
uk: Неправильний ID кадру

en: Invalid tag version
uk: Невірна версія тегу

en: Invert Files Selection
uk: Інвертувати вибірку

en: Invert Selection
uk: Інвертувати вибірку

en: Invert selection
uk: Інвертувати вибірку

en: Japanese (EUC-JP)
uk: Японська (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
uk: Японська (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
uk: Японська (Shift_JIS)

en: Jazz
uk: Джаз

en: KB
uk: Кб

en: Korean (EUC-KR)
uk: Корейська (EUC-KR)

en: Legend
uk: Легенда

en: Let the Window Manager to place the windows.
uk: Дозволити віконному менеджеру керувати розміщенням вікон.

en: Load the filenames from a TXT file
uk: Завантажити список файлів з текстового файла

en: Loading album track list ...
uk: Завантаження списку треків альбому...

en: Loading default 'Fill Tag' masks...
uk: Завантаження типової маски 'Заповнити Теги'...

en: Loading default 'Rename File' masks...
uk: Завантаження типової маски 'Перейменувати файли'...

en: Loading default configuration...
uk: Завантаження типових параметрів...

en: M3U Playlist Name
uk: Ім'я списку відтворення M3U

en: MB
uk: Мб

en: MP2 File
uk: Файл MP2

en: MP3 File
uk: Файл MP3

en: Mask Editor
uk: Редактор масок

en: Message Dialog Position
uk: Позиціювання діалогових вікон

en: Misc
uk: Різне

en: Mode:
uk: Тип:

en: Monkey's Audio File
uk: Файл Monkey's Audio

en: Mouse position
uk: Там де мишка

en: Move Down this Mask
uk: Опустити на одну позицію

en: Move Down: No row selected!
uk: Змістити вниз: не вибрано рядок!

en: Move Up this Mask
uk: Підняти на одну позицію

en: Move Up: No row selected!
uk: Змістити вгору: не вибрано рядок!

en: MusePack File
uk: Файл MusePack

en: Name :
uk: Назва:

en: Name of the proxy server.
uk: Ім'я проксі-сервера.

en: Name of user for the the proxy server.
uk: Ім'я користувача для проксі-сервера.

en: New default path for files selected
uk: Вибрано новий типовий шлях

en: New file name successfully scanned...
uk: Нове ім'я файла проскановано...

en: New file name successfully scanned...(%s)
uk: Нове ім'я файла проскановано... (%s)

en: New_mask
uk: Нова_Маску

en: Newage
uk: Нова хвиля

en: No available memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: No buffer to write to
uk: Відсутній буфер запису

en: No data to parse
uk: Дані відсутні

en: No error reported
uk: Жодної помилки

en: No file found in this directory and subdirectories!
uk: В цьому каталозі та його підкаталогах немає файлів MP3!

en: No file found in this directory!
uk: В цьому каталозі немає файлів з музикою!

en: No file to parse
uk: Не задано файл

en: No particular position
uk: Без різниці

en: Not a directory
uk: Це не каталог

en: Ogg Vorbis File
uk: Файл OGG Vorbis

en: Ogg Vorbis Files : Write also the comment to the XMMS format
uk: OGG-файли: Записувати коментар також і у форматі XMMS

en: Ogg Vorbis Tag
uk: Тег OGG Vorbis

en: Open File with ...
uk: Відкрити за допомогою...

en: Open File(s) with ...
uk: Відкрити за допомогою...

en: Open the Scanner Window on startup
uk: Відкрити вікно сканера на початку роботи

en: Other
uk: Інше

en: Overwrite fields when scanning tag
uk: Перезаписувати поля в процесі сканування тегів

en: Password of user for the the proxy server.
uk: Пароль користувача для проксі-сервера.

en: Player to run :
uk: Що запускати:

en: Playlist Content
uk: Зміст списку відтворення

en: Playlist Options
uk: Параметри списку відтворення

en: Playlist file '%s' already exists!
    Overwrite?
uk: Cписок відтворення '%s' вже існує!
    Перезаписати?

en: Port :
uk: Порт:

en: Port of the proxy server.
uk: Порт проксі-сервера.

en: Preferences...
uk: Параметри...

en: Process Fields
uk: Обробка полів

en: Process album field
uk: Оброблювати поле альбому

en: Process comment field
uk: Оброблювати поле коментаря

en: Process file artist field
uk: Оброблювати поле виконавця

en: Process file name field
uk: Оброблювати поле імені файла

en: Process genre field
uk: Оброблювати поле жанру

en: Process title field
uk: Оброблювати поле заголовку

en: Program to run :
uk: Виконати програму:

en: Proxy Settings
uk: Настройки проксі

en: Read Only File
uk: Лише для читання

en: Ready to search...
uk: Готовий до пошуку...

en: Ready to start...
uk: Готовий до роботи...

en: Receiving data (%s) ...
uk: Отримання даних (%s)...

en: Receiving data ...
uk: Отримання даних...

en: Reggae
uk: Реггі

en: Reload
uk: Перечитати

en: Reload Directory
uk: Перечитати каталог

en: Remove Mask
uk: Видалити маску

en: Remove duplicate spaces or underscores
uk: Видалити дубльовані пробіли та підкреслення

en: Remove duplicates of space or underscore
uk: Видалити дубльовані пробіли та підкреслення

en: Remove spaces
uk: Видалити пробіли

en: Remove: No row selected!
uk: Видалити: не вибрано рядок!

en: Removed tag of '%s'
uk: Видалено тег з '%s'

en: Rename File...
uk: Перейменувати файл...

en: Rename file preview...
uk: Попередній вигляд: Перейменування файла...

en: Rename the directory
uk: Перейменування каталога

en: Rename the directory '%s' to :
uk: Перейменувати каталог '%s' на:

en: Renamed file '%s' to '%s'
uk: '%s' перейменовано в '%s'

en: Renaming file '%s'
uk: Перейменування файла '%s'

en: Repeat action for the rest of the files
uk: Повторити дію на решті файлів

en: Replace illegal characters in filename (for Windows and CD-Rom)
uk: Замінювати не допустимі символи в імені файла (для Windows та CD-Rom)

en: Requested field not found
uk: Не знайдено відповідне поле

en: Resolving host '%s' ...
uk: Визначення імені хоста '%s'...

en: Results :
uk: Результати:

en: Rock
uk: Рок

en: Run Audio Player
uk: Завантажити програвач

en: Save Masks
uk: Зберегти маски

en: Save changes and close this window
uk: Зберегти зміни й закрити це вікно

en: Scan Error: can't find separator '%s' within '%s'
uk: Помилка Сканера: не можу знайти роздільник '%s' в '%s'

en: Scanner
uk: Сканер

en: Scanner Options
uk: Параметри Сканера

en: Scanner Window
uk: Вікно сканера

en: Scanner window always on top
uk: Вікно сканера завжди зверху

en: Scanner:
uk: Сканер:

en: Search :
uk: Пошук:

en: Search In :
uk: Де шукати:

en: Search Next
uk: Шукати наступний

en: Search Previous
uk: Шукати попередній

en: Search a file
uk: Знайти файл

en: Search in progress...
uk: Триває пошук...

en: Search subdirectories
uk: Шукати в підкаталогах

en: Search subdirectories for files when reading a directory into the tree.
uk: Шукати в підкаталогах коли читається каталог в дереві.

en: Searching...
uk: Пошук...

en: Select All Files
uk: Вибрати всі файл

en: Select Mode and Mask, and redo the same action
uk: Виберіть режим та маску, та повторіть ці ж дії

en: Select a directory to browse!
uk: Виберіть каталог для перегляду!

en: Select all lines
uk: Вибрати всі рядки

en: Select directory...
uk: Виберіть каталог...

en: Select fields:
uk: Виберіть поля:

en: Select file...
uk: Вибрати файл...

en: Select the type of file sorting when loading a directory.
uk: Виберіть тип сортування списку файлів.

en: Select the type of scanner to use
uk: Виберіть, який тип сканеру використати

en: Select/Unselect All.
uk: Вибрати/Скасувати вибірку.

en: Sending request ...
uk: Надсилання запиту...

en: Set Current Path as Default
uk: Встановити стартовим каталогом

en: Set Into :
uk: Виставити як:

en: Set active the settings of the proxy server.
uk: Активуйте настройки проксі-сервера.

en: Set this text as default comment :
uk: Текст як типовий коментар:

en: Show / Hide Legend
uk: Показати/сховати легенду

en: Show / Hide Masks Editor
uk: Показати/сховати редактор масок

en: Show header informations of file
uk: Показувати інфо з заголовку файла

en: Size:
uk: Розмір:

en: Some files have been modified but not saved...
    Do you want to save them before changing the directory?
uk: Деякі файли змінено, але не записано...
    Ви б хотіли зберегти зміни перед виходом з каталогу?

en: Some files have been modified but not saved...
    Do you want to save them before exiting the program?
uk: Деякі файли змінено, але не записано...
    Ви б хотіли зберегти зміни перед виходом з програми?

en: Sort the file list by :
uk: Сортувати список файлів за:

en: Sorting List Options
uk: Параметри сортування списку

en: Soundtrack
uk: Саундтре

en: South European (ISO-8859-3)
uk: Південна Європа (ISO-8859-3)

en: Specify the directory where your files are located. This path will be loaded when EasyTAG starts without parameter.
uk: Вказує каталог, де знаходяться ваші файли. За цим шляхом EasyTag буде завантажувати файли, якщо запущений без параметрів.

en: Stop the current action
uk: Зупинити поточну дію

en: Strip tags if all fields are set to blank
uk: Видаляти теги, якщо всі поля порожні

en: T
uk: З

en: TB
uk: Тб

en: Tag
uk: Тег

en: Tag Options
uk: Параметри биркування

en: Tag and File Name scan
uk: Сканування тегу та імені файла

en: Tag is already attached to a file
uk: Тег вже додано до файла

en: Tag successfully scanned...
uk: Тег проскановано...

en: Tag(s) written
uk: Тег записано

en: Thanks
uk: Подяки

en: The server returned a wrong answer! (%s)
uk: Неправильна відповідь сервера! (%s)

en: This expands the selected node into the file browser to display the sub-directories.
uk: Ця опція розкриває дерево з підкаталогами виділеного каталога в переглядачі

en: Time
uk: Час

en: Time:
uk: Час:

en: Title
uk: Заголовок

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Track
uk: Трек N

en: Track #
uk: Трек N

en: Track #:
uk: Трек N:

en: Track Name
uk: Назва трека

en: Translations:
uk: Переклади:

en: Try to complete the year field if you enter only the last numerals of the date (for instance, if the current year is 2005: 5 => 2005, 4 => 2004, 6 => 1996, 95 => 1995, ...).
uk: Намагатися доповнити поле року, якщо ви задали лише останні цифри дати (Наприклад, якщо зараз 2002-ий рік, тоді 5 => 2005, 4 => 2004, 6 => 1996, 95 => 1995, тощо).

en: Turkish (IBM-857)
uk: Турецька (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
uk: Турецька (ISO-8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
uk: Турецька (Windows-1254)

en: Unicode (UTF-8)
uk: Юнікод (UTF-8)

en: Unknown error message!
uk: Невідома помилка!

en: Unknown field type
uk: Невідомий тип поля

en: Unknown signal
uk: Невідомий сигнал

en: Unselect All Files
uk: Скасувати вибірку

en: Unselect all lines
uk: Скасувати вибірку

en: Updated tag of '%s'
uk: Поновлено тег у '%s'

en: Use DOS directory separator
uk: Використовувати роздільник каталогів DOS

en: Use a proxy
uk: Використовувати проксі

en: Use directory name
uk: За іменем каталога

en: Use full path for files in playlist
uk: Повний шлях в списку відтворення

en: Use mask :
uk: За маскою:

en: Use relative path for files in playlist
uk: Відносний шлях в списку відтворення

en: User Interface
uk: Інтерфейс

en: User Name :
uk: Ім'я користувача:

en: User Password :
uk: Пароль:

en: Vietnamese (VISCII)
uk: В'єтнамська (VISCII)

en: Vietnamese (Windows-1258)
uk: В'єтнамська (Windows-1258)

en: Web Page:
uk: Домашня сторінка:

en: Web Page: %s
uk: Домашня сторінка: %s

en: Western (IBM-850)
uk: Західна (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
uk: Західна (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
uk: Західна (ISO-8859-15)

en: Western (Windows-1252)
uk: Західна (Windows-1252)

en: Windows should be placed at the current mouse position.
uk: Вікна будуть розміщуватися під курсором мишки.

en: Windows should be placed in the center of the screen.
uk: Вікна будуть розміщуватися в центрі екрану.

en: Words :
uk: Слова:

en: Write ID3v1.x tag
uk: Биркувати тегом ID3v1.x

en: Write ID3v2 tag
uk: Биркувати тегом ID3v2

en: Write Playlist...
uk: Запис списку відтворення...

en: Write Tag from CDDB...
uk: Запис тегу за даними CDDB...

en: Write Tag...
uk: Запис тегу...

en: Write info using :
uk: Записувати інформацію згідно з:

en: Write info using filename
uk: Записувати інформацію згідно з іменем файла

en: Write only list of files
uk: Записувати лише список файлів

en: Writing tag of '%s'
uk: Запис тегу до '%s'

en: Written playlist file '%s'
uk: Записано список відтворення '%s'

en: Written tag of '%s'
uk: Записано тег у '%s'

en: Year
uk: Рік

en: Year:
uk: Рік:

en: You must type a directory name!
uk: Слід ввести ім'я каталогу!

en: You must type a program name!
uk: Слід ввести ім'я програми!

en: included : funk, soul, rap, pop, industrial, metal, etc.
uk: включно: фанк, соул, реп, поп, індастріал, метал, тощо.

en: movies, shows
uk: фільми, телешоу

en: others that do not fit in the above categories
uk: ті, що не належать жодній з перерахованих категорій
