EasyTAG 1.99.1 - en to nl translation catalogue (632 entries)

en:   STOP the search...
nl:   STOP met zoeken...

en:  Categories
nl: Categorieën

en:  Do you really want to exit the program?
nl:  Wilt u EasyTAG werkelijk verlaten?

en:  Load
nl: Laden

en:  The selected path for 'Default path to files' isn't valid!
    '%s'
    (%s)
nl: De geselecteerde map voor 'Standaardmap voor bestanden' is onjuist!
    '%s'
    (%s)

en: # Albums
nl: Albums

en: # Files
nl: Bestanden

en: # Tracks
nl: Aantal tracks

en: %a : artist
nl: %a : artiest

en: %c : comment
nl: %c : commentaar

en: %i : ignored
nl: %i : genegeerd

en: %l : number of tracks
nl: %l: aantal tracks

en: %n : track
nl: %n : tracknummer

en: %s %s by %s (compiled %s, %s)
nl: %s %s door %s (gecompileerd %s, %s)

en: %t : title
nl: %t : titel

en: %u file(s)
nl: %u bestanden

en: %y : year
nl: %y : jaar

en: (Czech translation)
nl: (Tsjechische vertaling)

en: (Danish translation)
nl: (Deense vertaling)

en: (Dutch translation)
nl: (Nederlandse vertaling)

en: (German translation)
nl: (Duitse vertaling)

en: (Hungarian translation)
nl: (Hongaarse vertaling)

en: (Italian translation)
nl: (Italiaanse vertaling)

en: (Japanese translation)
nl: (Japanse vertaling)

en: (Polish translation)
nl: (Poolse vertaling)

en: (Romanian translation)
nl: (Roemeense vertaling)

en: (Russian translation)
nl: (Russische vertaling)

en: (Spanish translation)
nl: (Spaanse vertaling)

en: (Swedish translation)
nl: (Zweedse vertaling)

en: (Ukrainian translation)
nl: (Oekraïnse vertaling)

en: (compiled: %s)
nl: (gecompileerd: %s)

en: A space is inserted before each upper case letter. Example, before: 'TextInAnEntry', after: 'Text In An Entry'.
nl: Voor iedere hoofdletter wordt een spatie geplaatst. (bv: 'EenStukjeTekst' wordt 'Een Stukje Tekst').

en: APE Tag
nl: APE-tag

en: About
nl: Info

en: About...
nl: Info...

en: Activate this option if you want to put the following string into the comment field when using the 'Fill Tag' scanner.
nl: Wanneer ingeschakeld wordt standaard deze tekst gebruikt als commentaar.

en: Activate this option to open automatically the scanner window when EasyTAG starts.
nl: Open automatisch het verwerkingsvenster bij het opstarten van EasyTAG.

en: Add Default Masks
nl: Voeg standaardmaskers toe

en: Album: '%s', artist: '%s', length: '%s', year: '%s', genre: '%s', ID: '%s'
nl: Album: '%s', artiest: '%s', duur: '%s', jaar: '%s', genre: '%s', ID: '%s'

en: All
nl: Alles

en: All Categories
nl: Alle categorieën

en: All Fields
nl: Alle velden

en: All downcase
nl: Allemaal kleine letters

en: All files have been deleted...
nl: Alle bestanden zijn gewist...

en: All files have been saved...
nl: Alle bestanden zijn bewaard...

en: All spaces between words are removed. Example, before: 'Text In An Entry', after: 'TextInAnEntry'.
nl: Alle spaties verwijderen. (bv 'Een Stukje Tekst' wordt 'EenStukjeTekst').

en: All tags have been removed
nl: Alle tags zijn verwijderd

en: All tags have been scanned
nl: Alle tags zijn verwerkt

en: All uppercase
nl: Allemaal hoofdletters

en: Apply changes (but don't save) and close this window
nl: Veranderingen toepassen (maar niet opslaan!) en sluit dit venster

en: Arabic (IBM-864)
nl: Arabisch (IBM-864)

en: Arabic (ISO-8859-6)
nl: Arabisch (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
nl: Arabisch (Windows-1256)

en: Artist
nl: Artiest

en: Artist & Album
nl: Artiest & Album

en: Artist / Album
nl: Artiest / Album

en: Artist:
nl: Artiest:

en: As ID3v2 tags may contain other data than Title, Artist, Album, Year, Track, Genre or Comment (as an attached picture, lyrics, ...), this option allows you to strip the whole tag when these seven standard data fields have been set to blank.
nl: Aangezien ID3v2-tags ook andere gegevens kunnen bevatten dan Titel, Artiest, Album, Jaar, Track, Genre of Commentaar, geeft deze optie je de mogelijkheid om de hele tag te verwijderen wanneer die zeven standaardvelden leeg zijn.

en: Ascending album
nl: Oplopend volgens album

en: Ascending artist
nl: Oplopend volgens artiest

en: Ascending by URL
nl: Oplopend op URL

en: Ascending by album
nl: Oplopend op album

en: Ascending by artist
nl: Oplopend op artiest

en: Ascending by bitrate
nl: Oplopend op bitrate

en: Ascending by comment
nl: Oplopend op commentaar

en: Ascending by composer
nl: Oplopend op componist

en: Ascending by copyright
nl: Oplopend op copyright

en: Ascending by creation date
nl: Oplopend op aanmaakdatum

en: Ascending by duration
nl: Oplopend op duratie

en: Ascending by encoder name
nl: Oplopend op encoder-naam

en: Ascending by file size
nl: Oplopend op bestandsgrootte

en: Ascending by file type
nl: Oplopend op bestandstype

en: Ascending by filename
nl: Oplopend op bestandsnaam

en: Ascending by genre
nl: Oplopend op genre

en: Ascending by original artist
nl: Oplopend op originele artiest

en: Ascending by samplerate
nl: Oplopend op sample-frequentie

en: Ascending by title
nl: Oplopend op titel

en: Ascending by track number
nl: Oplopend op tracknummer

en: Ascending by year
nl: Oplopend op jaar

en: Ascending comment
nl: Oplopend volgens commentaar

en: Ascending creation date
nl: Oplopend volgens datum creatie

en: Ascending file name
nl: Oplopend volgens bestandsnaam

en: Ascending genre
nl: Oplopend volgens genre

en: Ascending title
nl: Oplopend volgens titel

en: Ascending track number
nl: Oplopend volgens tracknummer

en: Ascending year
nl: Oplopend volgens jaar

en: Attempting to write to a read-only file
nl: Poging tot schrijven naar alleen-lezen bestand

en: Author: %s
nl: Auteur: %s

en: Auto completion of date if not complete
nl: Datum vervolledigen als deze niet compleet is

en: Automatic Search
nl: Automatisch zoeken

en: Automatically convert old ID3v2 tag versions
nl: Automatisch omzetten van oude ID3v2-tags

en: Baltic (ISO-8859-13)
nl: Baltisch (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
nl: Baltisch (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
nl: Baltisch (Windows-1257)

en: Be careful, you are applying %d lines of the CDDB results to %d lines in the list of files!
    
    Do you want to continue ?
nl: Opgepast, u gaat %d lijnen van het CDDB-resultaat toepassen op %d bestanden!
    
    Wilt u verder gaan?

en: Browse Directory with ...
nl: Bladeren door map met ...

en: Browse _Sub-directories
nl: _Submappen doorzoeken

en: Browser
nl: Bestandsbeheer

en: Buffer is too small
nl: Buffer is te klein

en: CDDB Search ...
nl: CDDB doorzoeken...

en: CGI Path :
nl: CGI-pad:

en: Calculates the CRC-32 value of the file and writes it into the comment field when using the 'Fill Tag' scanner.
nl: Berekent de CRC32-waarde van het bestand en bewaart het in het commentaarveld bij het invullen van tags via het verwerkingsvenster.

en: Can't connect to host '%s' (%s)!
nl: Kan geen verbinding maken met '%s' (%s)!

en: Can't create a new socket (%s)!
nl: Kan geen nieuwe socket aanmaken (%s)!

en: Can't execute %s (%s)!
nl: Kan '%s' (%s) niet uitvoeren

en: Can't fork another process!
nl: Kan geen proces afsplitsen!

en: Can't open configuration file '%s' (%s)
nl: Kan voorkeuren niet openen '%s' (%s)

en: Can't open file '%s' (%s)
nl: Kan bestand '%s' (%s) niet openen

en: Can't read directory :
    '%s'
    (%s)
nl: Kan de map niet inlezen: 
    '%s'
    (%s)

en: Can't rename because this directory name already exists!
    (%s)
nl: De map kan niet hernoemd worden omdat de mapnaam al bestaat!
    (%s)

en: Can't rename directory 
    '%s'
     to 
    '%s'!
    (%s)
nl: De map 
    '%s'
    kan niet hernoemd worden naar
    '%s'!
    (%s)

en: Can't rename file 
    '%s'
    because the following file already exists:
    '%s'
nl: Het bestand
    '%s'
    kan niet hernoemd worden omdat
    '%s'
    al bestaat.

en: Can't rename file '%s'
     to 
    '%s'!
    (%s)
nl: Het bestand: 
    '%s'
    kan niet hernoemd worden naar
    '%s'.
    (%s)

en: Can't resolve host '%s' (%s)!
nl: Kan host '%s' (%s) niet vinden

en: Can't send the request (%s)!
nl: Kan niet opzoeken (%s)!

en: Can't write playlist file '%s'!
    (%s)
nl: Kan playlist niet opslaan in bestand: %s!
    (%s)

en: Can't write tag in file '%s'!
    (%s)
nl: Kan tag niet opslaan in bestand: '%s' !
    (%s)

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Category
nl: Categorie

en: Celtic (ISO-8859-14)
nl: Celtisch (ISO-8859-14)

en: Center of the screen
nl: Gecentreerd op het scherm

en: Central European (IBM-852)
nl: Centraal Europees (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
nl: Centraal Europees (ISO-8859-2)

en: Central European (Windows-1250)
nl: Centraal Europees  (Windows-1250)

en: Changes
nl: Wijzigingen

en: Changes applied
nl: Veranderingen toegepast

en: Chinese Simplified (GB18030)
nl: Vereenvoudigd Chinees (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
nl: Vereenvoudigd Chinees (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
nl: Traditioneel Chinees (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
nl: Traditioneel Chinees (Big5-HKSCS)

en: Classical
nl: Klassiek

en: Close this window
nl: Sluit dit venster

en: Close this window without saving
nl: Sluit dit venster zonder de veranderingen op te slaan

en: Comment
nl: Commentaar

en: Comment:
nl: Commentaar:

en: Composer:
nl: Componist:

en: Configuration saved
nl: Voorkeuren opgeslagen

en: Configuration unchanged
nl: Voorkeuren onveranderd

en: Confirm deleting of file
nl: Bevestiging voor het wissen van bestanden

en: Confirm exit from program
nl: Bevestiging voor het afsluiten van EasyTAG

en: Confirm renaming of file
nl: Bevestiging voor het hernoemen van bestanden

en: Confirm writing of file tag
nl: Bevestiging voor het opslaan van tags

en: Confirm writing of playlist
nl: Bevestiging voor het opslaan van playlists

en: Confirm...
nl: Bevestigen...

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Connected to host '%s'
nl: Verbonden met '%s'

en: Connecting to host '%s', port '%d' ...
nl: Bezig met verbinden naar '%s', poort '%d' ...

en: Convert ' ' to '_'
nl: Converteer ' ' naar '_'

en: Convert '_' and '%20' to ' '
nl: Vervang '_' en '%20' door ' '

en: Convert '_' and '%20' to spaces
nl: Converteer '_' en '%20' naar spaties

en: Convert all words in all fields to lower case. Example, before: 'TEXT IN an entry', after: 'text in an entry'.
nl: Alle letters worden hoofdletters (bv 'Een STUKJE tekst' wordt 'EEN STUKJE TEKST').

en: Convert all words in all fields to upper case. Example, before: 'Text IN AN entry', after: 'TEXT IN AN ENTRY'.
nl: Alle letters worden hoofdletters (bv 'Een STUKJE tekst' wordt 'EEN STUKJE TEKST').

en: Convert filename extension to :
nl: Bestandsextensie omzetten naar:

en: Convert illegal characters for FAT32/16 and ISO9660 + Joliet filesystems ('\', ':', ';', '*', '?', '"', '<', '>', '|') of the filename to avoid problem when renaming the file. This is usefull when renaming the file from the tag with the scanner.
nl: Vervang ongeldige tekens ('\', ':', ';', '*', '?', '"', '<', '>', '|') in de bestandsnaam bij het schrijven naar bestandssystemen als FAT-16/32 en ISO9660 met Joliet extensies om problemen te vermijden bij het hernoemen van het bestand.  Dit is handig wanneer bestanden hernoemd worden via het verwerkingsvenster.

en: Convert space ' ' to underscore '_'
nl: Converteer spatie ' ' naar underscore '_'

en: Convert the initial of each word in all fields to upper case. Example, before: 'Text in an ENTRY', after: 'Text In An Entry'.
nl: De eerste letter van ieder woord wordt een hoofdletter en de rest kleine letters (bv 'een STUKJE Tekst' wordt 'Een Stukje Tekst').

en: Convert the initial of the first word in all fields to upper case. Example, before: 'text IN An ENTRY', after: 'Text in an entry'.
nl: De eerste letter van een zin wordt een hoofdletter en de rest kleine letters (bv 'een STUKJE Tekst' wordt 'Een stukje tekst').

en: Convert underscore character '_' and string '%20' to space ' '
nl: Converteer '_' en '%20' naar spatie ' '

en: Convert:
nl: Zet om :

en: Copy: No row selected!
nl: Kopiëren: Geen rij geselecteerd!

en: Corrupt or missing data, continuing...
nl: Vervormde of ontbrekende gegevens, ga verder...

en: Corrupt secondary header.
nl: Vervormde secundaire hoofding.

en: Could not convert '%s' into filename encoding. Please use another name.
nl: Kan '%s' niet omzetten naar bestandscodering. Kies a.u.b. een andere naam.

en: Could not convert filename '%s' into system filename encoding.
nl: Kan bestandsnaam '%s' niet omzetten naar systeemcodering.

en: Could not convert filename : '%s'
    into system filename encoding
    (Try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING).
nl: Kan codering van bestandsnaam niet omzetten 
    naar systeemcodering (Probeer de 
    omgevingsvariabele G_FILENAME_ENCODING eens in te stellen): '%s'

en: Create New Mask
nl: Maak nieuw masker

en: Create playlist in the parent directory
nl: Maak playlist in bovenliggende map

en: Cyrillic (IBM-855)
nl: Cyrillisch (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
nl: Cyrillisch (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
nl: Cyrillisch (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
nl: Cyrillisch (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
nl: Cyrillisch (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
nl: Cyrillisch/Russisch (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
nl: Cyrillisch/Oekraïns (KOI8-U)

en: Delete File(s)
nl: Verwijderen

en: Delete File...
nl: Verwijder bestand...

en: Delete all blank lines
nl: Wis alle lege lijnen

en: Delete this line
nl: Lijn wissen

en: Descending album
nl: Aflopend volgens album

en: Descending artist
nl: Aflopend volgens artiest

en: Descending by URL
nl: Aflopend op URL

en: Descending by album
nl: Aflopend op album

en: Descending by artist
nl: Aflopend op artiest

en: Descending by bitrate
nl: Aflopend op bitrate

en: Descending by comment
nl: Aflopend op commentaar

en: Descending by composer
nl: Aflopend op componist

en: Descending by copyright
nl: Aflopend op copyright

en: Descending by creation date
nl: Aflopend op aanmaakdatum

en: Descending by duration
nl: Aflopend op duratie

en: Descending by encoder name
nl: Aflopend op encoder-naam

en: Descending by file size
nl: Aflopend op bestandsgrootte

en: Descending by file type
nl: Aflopend op bestandstype

en: Descending by filename
nl: Aflopend op bestandsnaam

en: Descending by genre
nl: Aflopend op genre

en: Descending by original artist
nl: Aflopend op originele artiest

en: Descending by samplerate
nl: Aflopend op sample-frequentie

en: Descending by title
nl: Aflopend op titel

en: Descending by track number
nl: Aflopend op tracknummer

en: Descending by year
nl: Aflopend op jaar

en: Descending comment
nl: Aflopend volgens commentaar

en: Descending file name
nl: Aflopend volgens bestandsnaam

en: Descending genre
nl: Aflopend volgens genre

en: Descending title
nl: Aflopend volgens titel

en: Descending track number
nl: Aflopend volgens tracknummer

en: Descending year
nl: Aflopend volgens jaar

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Directory renamed
nl: Map hernoemd

en: Do you really want to delete definitively the file
    '%s' ?
nl: Bent u zeker dat u het bestand
     '%s'
    wilt verwijderen?

en: Do you want to rename the file 
    '%s'
    to 
    '%s' ?
nl: Wilt u het bestand: 
    '%s' 
    naar 
    '%s' hernoemen?

en: Do you want to write the tag of file
    '%s' ?
nl: Wilt u de tag van het bestand
    '%s' opslaan?

en: Duplicate Mask
nl: Kopieer Masker

en: Duplicated spaces or underscores are removed. Example, before: 'Text__In__An   Entry', after: 'Text_In_An Entry'.
nl: Verwijder dubbele spaties of underscores '_'. (bv: 'Een__Stukje  Tekst' wordt 'Een_Stukje Tekst').

en: EOF before end of vorbis headers.
nl: EOF voor het einde van de Vorbis-hoofdingen.

en: ERROR: Can't create directory '%s' (%s)!
nl: FOUT: Kan de map '%s' niet aanmaken (%s)!

en: ERROR: Failed to open file: '%s' as vorbis (%s).
nl: FOUT tijdens het openen van bestand: '%s'als vorbis (%s).

en: ERROR: Failed to write comments to file '%s' (%s).
nl: FOUT: Kan commentaar niet opslaan in bestand: %s (%s).

en: EasyTAG %s: Abnormal exit! (PId: %d).
nl: EasyTAG %s: afgebroken! (PId: %d).

en: EasyTAG: Normal exit.
nl: EasyTAG: normaal afgesloten! Tot ziens...

en: Edit Masks
nl: Bewerk maskers

en: Encoded by:
nl: Encoded door:

en: English (US-ASCII)
nl: Engels (US-ASCII)

en: Enter a directory to browse.
nl: Geef een map in om te bekijken.

en: Enter the program to run. It will receive the current directory as parameter.
nl: Geef het programma om uit te voeren.  De huidige map wordt als parameter meegegeven.

en: Enter the program to run. It will receive the current file as parameter.
nl: Geef het programma om uit te voeren.  Het huidige bestand wordt als parameter meegegeven.

en: Enter the program used to play the files. Some arguments can be passed for the program (as 'xmms -p') before to receive files as other arguments.
nl: Geef hier het programma in waarmee de bestanden worden afgespeeld.  Het is mogelijk om extra argumenten mee te geven, bv. 'xmms -p'.  Vervolgens wordt de bestandsnaam als extra argument meegegeven.

en: Enter the words to search (separated by a space or '+')
nl: Geef de zoektermen in (gescheiden door een spatie of '+')

en: Enter the words to search in the list below
nl: Geef de zoektermen in de onderstaande lijst in

en: Error in compression/uncompression
nl: Fout bij compressie/decompressie

en: Error reading first page of Ogg bitstream.
nl: Fout bij het lezen van de Ogg-bitstream

en: Error reading initial header packet.
nl: Fout bij het lezen van het eerste pakket.

en: Error while removing ID3v1 tag of '%s' (%s)
nl: Fout bij het verwijderen van ID3v1 tag van '%s' (%s)

en: Error while removing ID3v2 tag of '%s' (%s)
nl: Fout bij het verwijderen van ID3v2 tag van '%s' (%s)

en: Error while updating ID3v1 tag of '%s' (%s)
nl: Fout bij het aanpassen van ID3v1 tag van '%s' (%s)

en: Error while updating ID3v2 tag of '%s' (%s)
nl: Fout bij het aanpassen van ID3v2 tag van '%s' (%s)

en: Error writing stream to output. Output stream may be corrupted or truncated.
nl: Fout bij het schrijven naar de uitvoer.  De uitvoer is mogelijk vervormd of afgebroken.

en: Error...
nl: Fout...

en: Error: Searching for %s, could not find node %s in tree.
nl: Fout: Zoeken naar %s, kan node %s niet vinden in boomstructuur.

en: Executed command : '%s %s'
nl: Commando uitgevoerd: '%s %s'

en: F
nl: B

en: FLAC File
nl: FLAC-bestand

en: FLAC Vorbis Tag
nl: FLAC Vorbis-tag

en: Fields
nl: Velden

en: File
nl: Bestand

en: File '%s' deleted
nl: Bestand '%s' gewist

en: File :
nl: Bestand :

en: File Audio Player
nl: Audiospeler

en: File Browser
nl: Bestandsbeheer

en: File Link Broken
nl: Bestand niet gevonden

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File(s) not renamed...
nl: Bestanden niet hernoemd...

en: File(s) renamed...
nl: Bestanden hernoemd...

en: File: '%s'
nl: Bestand: '%s'

en: Filename translation
nl: Bestandsnaam vertalingen

en: Files have been partially deleted...
nl: De bestanden zijn gedeeltelijk gewist...

en: Files have been partially saved...
nl: De bestanden zijn gedeeltelijk opgeslagen...

en: Fill Tag
nl: Vul tag

en: Fill Tag Scanner - Character Conversion
nl: Verwerkingsvenster - Tekenconversie

en: Fill Tag(s) ...
nl: Tags vullen...

en: Fill tag preview...
nl: Voorbeeld van ingevulde tag...

en: First File
nl: Eerste bestand

en: First letter uppercase
nl: Eerste letter hoofdletter

en: First letter uppercase of each word
nl: Iedere eerste letter hoofdletter

en: For example, the extension will be converted to '.MP3'
nl: De extensie wordt dan bijvoorbeeld '.MP3'

en: For example, the extension will be converted to '.mp3'
nl: De extensie wordt dan bijvoorbeeld '.mp3'

en: Found %d file(s) in this directory and subdirectories.
nl: %d bestanden gevonden in deze map en submappen

en: Found %d file(s) in this directory.
nl: %d bestanden gevonden in deze map

en: Found %d matching album(s)
nl: %d passende albums gevonden

en: Found : %d file(s)
nl: %d bestanden gevonden

en: General:
nl: Algemeen:

en: Generate a playlist
nl: Creëer playlist

en: Go to Default Directory
nl: Ga naar standaardmap

en: Go to Home Directory
nl: Ga naar homedirectory

en: Go to _Default Directory
nl: Ga naar _standaardmap

en: Go to _Home Directory
nl: Ga naar _persoonlijke map

en: Go to parent directory
nl: Ga naar bovenliggende map

en: Greek (ISO-8859-7)
nl: Grieks (ISO-8859-7)

en: Greek (Windows-1253)
nl: Grieks (Windows-1253)

en: Hebrew (IBM-862)
nl: Hebreeuws (IBM-862)

en: Hebrew (Windows-1255)
nl: Hebreeuws (Windows-1255)

en: Host Name :
nl: Computernaam:

en: ID3 Tag
nl: ID3-tag

en: ID3 Tag Rules
nl: ID3-tags

en: If activated, ID3 tags will be also added in the FLAC file (according the two rules above, plus the FLAC tag). Else ID3 tags will be stripped.
nl: Indien aangevinkt, zullen er ook in FLAC-bestanden ID3-tags gebruikt worden. Anders worden deze verwijderd.

en: If activated, an ID3v1 tag will be added or updated at the end of the MP3 files. Else it will be stripped.
nl: Wanneer aangevinkt, zullen er aan de MP3 bestanden ID3v1-tags worden toegevoegd. Anders worden zij verwijderd.

en: If activated, an old ID3v2 tag version (as ID3v2.2) will be updated to the ID3v2.3 version.
nl: Wanneer ingeschakeld zullen oude ID3v2-tags (bv. ID3v2.2) bijgewerkt worden naar ID3v2.3.

en: If activated, informations about the file as the bitrate, the time, the size, will be displayed under the filename entry.
nl: Wanneer ingeschakeld, wordt er informatie weergegeven over het bestand (MPEG versie, bitrate, duur, ...).

en: If activated, only the selected files will be written in the playlist file. Else, all the files will be written.
nl: Indien waar, zullen alleen de geselecteerde bestanden in de afspeellijst gezet worden, anders wordt alles toegevoegd.

en: If activated, opens a dialog box to ask confirmation before exiting the program.
nl: Indien ingeschakeld moet u het afsluiten van EasyTAG bevestigen.

en: If activated, the playlist will be created in the parent directory.
nl: Wanneer ingeschakeld zal de playlist bewaard worden in de bovenliggende map.

en: If activated, the scanner will replace existing text in fields by the new one. If deactivated, only blank fields of the tag will be filled.
nl: Wanneer ingeschakeld, wordt de tekst die al in de velden staat vervangen door de nieuwe tekst.  Wanneer uitgeschakeld, worden alleen de lege velden gevuld.

en: If activated, the sorting of the list will be dependent on the case.
nl: Wanneer ingeschakeld zal de sortering hoofdlettergevoelig zijn.

en: If activated, the track field is written using the number '0' as padding to obtain a number with 'n' digits (Ex. with two digits : '05', '09', '10',...). Else it keeps the 'raw' track value.
nl: Dit zorgt ervoor dat het tracknummer altijd met een vast aantal cijfers wordt opgeslagen door voorloopnullen toe te voegen. Zonder deze optie wordt het originele formaat behouden.

en: If activated, the window which contains the masks will stay always over the main window.
nl: Wanneer ingeschakeld staat het verwerkingsvenster altijd bovenop het hoofdvenster.

en: If activated, this conversion will be used when applying a mask from the scanner for filenames.
nl: Wanneer ingeschakeld wordt deze conversie automatisch gebruikt bij het toepassen van een masker op bestandsnamen.

en: If activated, this conversion will be used when applying a mask from the scanner for tags.
nl: Wanneer ingeschakeld wordt deze conversie automatisch gebruikt bij het toepassen van een masker op tags.

en: Improperly formatted data
nl: Onjuist geformatteerde data

en: Include only the selected files
nl: Alleen geselecteerde bestanden meetellen

en: Input is not an Ogg bitstream.
nl: Invoer is geen Ogg-bitstream

en: Input truncated or empty.
nl: Invoer afgebroken of leeg.

en: Insert a blank line
nl: Witregel invoegen

en: Insert a space before an uppercase letter
nl: Voeg een spatie in voor iedere hoofdletter

en: Insert space before uppercase letter
nl: Voeg spatie toe voor iedere hoofdletter

en: Invalid Scanner Mask
nl: Onjuist verwerkingsmasker

en: Invalid UTF-8
nl: Ongeldige UTF-8

en: Invalid frame ID
nl: Ongeldig frame ID

en: Invalid tag version
nl: Ongeldige versie van tag

en: Invert Files Selection
nl: Bestandsselectie omkeren

en: Invert Selection
nl: Selectie omkeren

en: Invert lines selection
nl: Lijnselectie omkeren

en: Invert selection
nl: Selectie omkeren

en: Japanese (EUC-JP)
nl: Japans (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
nl: Japans (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
nl: Japans (Shift_JIS)

en: Korean (EUC-KR)
nl: Koreaans (EUC-KR)

en: Last File
nl: Laatste bestand

en: Legend
nl: Legenda

en: Let the Window Manager to place the windows.
nl: Laat de windowmanager beslissen.

en: Load Filenames from TXT ...
nl: Bestandsnamen uit TXT lezen...

en: Load the filenames from a TXT file
nl: Laad bestandsnamen uit tekstbestand

en: Load the selected lines or all lines (if no line selected).
nl: Laad de geselecteerde lijnen of alle lijnen (indien geen geselecteerd)

en: Loading album track list ...
nl: Inlezen van albumtracklijst ...

en: Loading default 'Fill Tag' masks...
nl: Bezig met laden van standaardmaskers...

en: Loading default 'Rename File' masks...
nl: Bezig met laden van standaardmaskers...

en: Loading default configuration...
nl: Voorkeuren worden geladen...

en: Lower Case
nl: Kleine letters

en: M3U Playlist Name
nl: M3U-playlistnaam

en: MP2 File
nl: MP2-bestand

en: MP3 File
nl: MP3-bestand

en: Manual Search
nl: Handmatig zoeken

en: Mask Editor
nl: Maskerbewerking

en: Message Dialog Position
nl: Positie van dialoogschermen

en: Misc
nl: Diversen

en: Monkey's Audio File
nl: Monkey's Audio-bestand

en: Mouse position
nl: Muispositie

en: Move Down this Mask
nl: Verplaats masker naar beneden in lijst

en: Move Down: No row selected!
nl: Naar beneden: Geen rij geselecteerd!

en: Move Up this Mask
nl: Verplaats masker naar boven in lijst

en: Move Up: No row selected!
nl: Naar boven: Geen rij geselecteerd!

en: MusePack File
nl: MusePack-bestand

en: Name :
nl: Naam:

en: Name of the proxy server.
nl: Naam van de proxyserver.

en: Name of user for the the proxy server.
nl: Naam van de gebruiker van de proxyserver.

en: New default path for files selected
nl: Nieuwe standaardmap voor bestanden geselecteerd

en: New file name successfully scanned...
nl: Nieuw bestand succesvol verwerkt...

en: New file name successfully scanned...(%s)
nl: Nieuw bestand succesvol verwerkt...(%s)

en: New_mask
nl: Nieuw masker

en: Newage
nl: New age

en: Next File
nl: Volgende bestand

en: No Change
nl: Onveranderd

en: No available memory
nl: Geen geheugen vrij

en: No buffer to write to
nl: Geen buffer om in te schrijven

en: No data to parse
nl: Geen gegevens te verwerken

en: No error reported
nl: Geen fouten gemeld

en: No file found in this directory and subdirectories!
nl: Deze map en de submappen bevatten geen bestanden!

en: No file found in this directory!
nl: Deze map bevat geen bestanden!

en: No file to parse
nl: Geen bestand om te verwerken

en: No particular position
nl: Maakt niet uit

en: Nordic (ISO-8859-10)
nl: Noors (ISO-8859-10)

en: Not a directory
nl: Het is geen map

en: Number selected tracks sequentially. Starts at 01 in each subdirectory.
nl: Nummer alle tracks oplopend. Start in iedere submap opnieuw met 01.

en: Ogg Vorbis File
nl: Ogg Vorbis-bestand

en: Ogg Vorbis Files : Write also the comment to the XMMS format
nl: Ogg Vorbis bestanden: sla commentaar ook op in XMMS-formaat

en: Ogg Vorbis Tag
nl: Ogg Vorbis-tag

en: Open File with ...
nl: Openen met...

en: Open File(s) with ...
nl: Openen met...

en: Open scanner window / Scan selected files
nl: Open verwerkingsvenster / Geselecteerde bestanden verwerken

en: Open the Scanner Window on startup
nl: Verwerkingsvenster openen bij starten

en: Orig. Artist:
nl: Orig. artiest:

en: Other
nl: Andere

en: Overwrite fields when scanning tag
nl: Overschrijf velden bij het verwerken van de bestanden

en: Password of user for the the proxy server.
nl: Wachtwoord van de gebruiker van de proxyserver.

en: Player to run :
nl: Uit te voeren programma:

en: Playlist Content
nl: Playlist inhoud

en: Playlist Options
nl: Playlist-instellingen

en: Playlist file '%s' already exists!
    Overwrite?
nl: Playlist bestand '%s' bestaat reeds!
    Overschrijven?

en: Port :
nl: Poort:

en: Port of the proxy server.
nl: Poort van de proxyserver.

en: Preferences ...
nl: Voorkeuren...

en: Preferences...
nl: Voorkeuren...

en: Previous File
nl: Vorige bestand

en: Process Fields
nl: Cosmetisch

en: Process Fields Scanner - Character Conversion
nl: Cosmetisch - Tekenconversie

en: Process Fields(s) ...
nl: Velden verwerken...

en: Process album field
nl: Album veld

en: Process composer field
nl: Componist veld

en: Process file artist field
nl: Artiest veld

en: Process file name field
nl: Bestandsnaam veld

en: Process genre field
nl: Verwerk genre veld

en: Process title field
nl: Titel veld

en: Profile:
nl: Profiel:

en: Program to run :
nl: Programma:

en: Proxy Settings
nl: Proxy

en: Quit
nl: Afsluiten

en: R_edo Last File(s) Changes
nl: _Opnieuw

en: Read Only File
nl: Bestand is "Alleen Lezen"

en: Ready to search...
nl: Klaar om te zoeken...

en: Ready to start...
nl: Klaar om te beginnen...

en: Receiving data (%s) ...
nl: Bezig met inlezen resultaten (%s)...

en: Receiving data ...
nl: Bezig met inlezen resultaten ...

en: Redo Last Changes
nl: Opnieuw

en: Redo Last File(s) Changes
nl: Opnieuw

en: Reload
nl: Herladen

en: Reload Directory
nl: Map herladen

en: Remove Mask
nl: Verwijder masker

en: Remove Tag(s)
nl: Tags verwijderen

en: Remove duplicate spaces or underscores
nl: Verwijder dubbele spaties of underscores

en: Remove duplicates of space or underscore
nl: Verwijder dubbele spaties en underscores

en: Remove spaces
nl: Verwijder spaties

en: Remove: No row selected!
nl: Verwijderen: Geen rij geselecteerd!

en: Removed URL from selected files.
nl: URL van geselecteerde bestanden verwijderd.

en: Removed album name from selected files.
nl: Album van geselecteerde bestanden verwijderd.

en: Removed artist from selected files.
nl: Artiest van geselecteerde bestanden verwijderd.

en: Removed comment from selected files.
nl: Commentaar van geselecteerde bestanden verwijderd.

en: Removed composer from selected files.
nl: Componist van geselecteerde bestanden verwijderd.

en: Removed copyright from selected files.
nl: Copyright van geselecteerde bestanden verwijderd.

en: Removed encoder name from selected files.
nl: Encoder-naam van geselecteerde bestanden verwijderd.

en: Removed genre from selected files.
nl: Genre van geselecteerde bestanden verwijderd.

en: Removed original artist from selected files.
nl: Originele artiest van geselecteerde bestanden verwijderd.

en: Removed tag of '%s'
nl: Tag verwijderd van '%s'

en: Removed title from selected files.
nl: Titels van geselecteerde bestanden verwijderd.

en: Removed track number from selected files.
nl: Tracknummer van geselecteerde bestanden verwijderd.

en: Removed year from selected files.
nl: Jaar van geselecteerde bestanden verwijderd.

en: Rename Directory ...
nl: Map hernoemen...

en: Rename File Scanner - Character Conversion
nl: Bestanden hernoemen - Tekenconversie

en: Rename File...
nl: Bestand hernoemen...

en: Rename file preview...
nl: Voorbeeld hernoemen...

en: Rename the directory
nl: Map hernoemen

en: Rename the directory '%s' to :
nl: De map '%s' hernoemen naar:

en: Renamed file '%s' to '%s'
nl: Het bestand '%s' is hernoemd naar '%s'

en: Renaming file '%s'
nl: Hernoemen bestand '%s'

en: Repeat action for the rest of the files
nl: Doe hetzelfde voor de andere bestanden

en: Replace illegal characters in filename (for Windows and CD-Rom)
nl: Vervang ongeldige tekens in bestandsnaam (voor Windows en CD-ROM)

en: Request automatically the CDDB database using the selected files (the order is important!) to generate the CddbID.
nl: CDDB database raadplegen aan de hand van de geselecteerde bestanden (de volgorde is belangrijk) om een CDDB-ID te verkrijgen

en: Requested field not found
nl: Veld niet gevonden

en: Resolving host '%s' ...
nl: Opzoeken '%s'...

en: Results :
nl: Resultaten:

en: Run Audio Player
nl: Beluister nummers

en: Run the current scanner for each file
nl: Verwerk ieder bestand met huidige instellingen

en: S_can File(s)
nl: Bestanden _verwerken

en: S_canner
nl: _Verwerkingsvenster

en: Save File(s)
nl: Bestanden opslaan

en: Save Masks
nl: Sla maskers op

en: Save changes and close this window
nl: Sla veranderingen op en sluit dit venster

en: Scan Error: can't find separator '%s' within '%s'
nl: Probleem: kan het scheidingsteken '%s' in '%s' niet vinden

en: Scan File(s)
nl: Bestanden verwerken

en: Scanner
nl: Verwerkingsvenster

en: Scanner Options
nl: Instellingen verwerkingsvenster

en: Scanner Window
nl: Verwerkingsvenster

en: Scanner window always on top
nl: Verwerkingsvenster altijd bovenop

en: Scanner:
nl: Bewerking:

en: Search :
nl: Zoeken:

en: Search File(s)...
nl: Bestanden zoeken...

en: Search In :
nl: Zoeken in:

en: Search Next
nl: Volgende zoeken

en: Search Previous
nl: Vorige zoeken

en: Search _File(s) ...
nl: Bestanden _zoeken...

en: Search a file
nl: Zoek bestand

en: Search hidden directories
nl: Verborgen submappen doorzoeken

en: Search hidden directories for files (directories starting by a '.').
nl: Verborgen submappen doorzoeken (mappen die beginnen met een punt)

en: Search in progress...
nl: Bezig met zoeken...

en: Search subdirectories
nl: Onderliggende mappen doorzoeken

en: Search subdirectories for files when reading a directory into the tree.
nl: Doorzoek ook alle submappen bij het inlezen van de map.

en: Searching...
nl: Bezig met zoeken...

en: Select All Files
nl: Alles selecteren

en: Select Mode and Mask, and redo the same action
nl: Selecteer mode en masker en herhaal de actie

en: Select a directory to browse!
nl: Voer een mapnaam in om te bekijken.

en: Select all lines
nl: Alle lijnen selecteren

en: Select directory...
nl: Selecteer map...

en: Select fields:
nl: Selecteer velden:

en: Select file...
nl: Selecteer bestand...

en: Select or type in a mask using codes (see Legend) to parse file name and path. Used to fill in tag fields.
nl: Selecteer of voer een masker in volgens de codes in de legenda, om zo de tag te vullen vanuit de bestandsnamen

en: Select the type of file sorting when loading a directory.
nl: Sorteermethode van bestanden bij het inlezen van een map.

en: Select the type of scanner to use
nl: Selecteer de bewerking

en: Select/Unselect All.
nl: Selecteer alles/niets.

en: Selected files tagged with URL '%s'.
nl: URL '%s' is gebruikt voor geselecteerde bestanden.

en: Selected files tagged with album '%s'.
nl: Album '%s' is gebruikt voor geselecteerde bestanden.

en: Selected files tagged with artist '%s'.
nl: Artiest '%s' is gebruikt voor geselecteerde bestanden.

en: Selected files tagged with comment '%s'.
nl: Commentaar '%s' is gebruikt voor geselecteerde bestanden.

en: Selected files tagged with composer '%s'.
nl: Componist '%s' is gebruikt voor geselecteerde bestanden.

en: Selected files tagged with copyright '%s'.
nl: Copyright '%s' is gebruikt voor geselecteerde bestanden.

en: Selected files tagged with encoder name '%s'.
nl: Encoder-naam '%s' is gebruikt voor geselecteerde bestanden.

en: Selected files tagged with genre '%s'.
nl: Genre '%s' is gebruikt voor geselecteerde bestanden.

en: Selected files tagged with original artist '%s'.
nl: Originele artiest '%s' is gebruikt voor geselecteerde bestanden.

en: Selected files tagged with title '%s'.
nl: Titel '%s' is gebruikt voor geselecteerde bestanden.

en: Selected files tagged with track like 'xx'.
nl: Het tracknummer werd in geselecteerde bestanden genoteerd als 'xx'.

en: Selected files tagged with track like 'xx/%s'.
nl: Het tracknummer werd in geselecteerde bestanden genoteerd als 'xx/%s'.

en: Selected files tagged with year '%s'.
nl: Jaar '%s' is gebruikt voor geselecteerde bestanden.

en: Selected tracks numbered sequentially.
nl: Geslecteerde tracks zijn oplopend genummerd.

en: Sending request (CddbId: %s, #tracks: %d, Disc length: %d) ...
nl: Verzoek verzonden (CDDB-ID: %s, #nummers: %d, Totale lengte: %d) ...

en: Sending request ...
nl: Bezig met opzoeken ...

en: Set Current Path as Default
nl: Stel huidige map in als standaardmap

en: Set Into :
nl: Plaats in:

en: Set _Current Path as Default
nl: Stel huidige _map in als standaardmap

en: Set active the settings of the proxy server.
nl: Activeer de instellingen van de proxyserver.

en: Set the number of files, in the same directory of the displayed file, to the selected tracks.
nl: Vul het aantal bestanden in de directory van het geselecteerde bstand in als aantal tracks van het album.

en: Set this text as default comment :
nl: Gebruik deze tekst als standaard voor het commentaarveld :

en: Show / Hide Legend
nl: Verbergen / Weergeven legenda

en: Show / Hide Masks Editor
nl: Verbergen / Weergeven maskerbewerking

en: Show header informations of file
nl: Geef bestandsinformatie weer

en: Show tree browser / Display by Artist and Album
nl: Toon boomstructuur / Toon artiesten en albums

en: Size:
nl: Grootte:

en: Some files have been modified but not saved...
    Do you want to save them before changing the directory?
nl: Sommige bestanden zijn aangepast, maar niet opgeslagen...
    Wilt u deze opslaan voor u de map verlaat?

en: Some files have been modified but not saved...
    Do you want to save them before exiting the program?
nl: Sommige bestanden zijn aangepast maar niet opgeslagen...
    Wilt u deze opslaan voor u het programma verlaat?

en: Sort by Track Name
nl: Sorteer lijst volgens titel

en: Sort by Track Number
nl: Sorteer lijst volgens tracknummer

en: Sort list by property
nl: Sorteren op eigenschap

en: Sort list by tag
nl: Sorteren op  tag

en: Sort the file list by :
nl: Sorteer de bestanden:

en: Sorting List Options
nl: Sorteeropties

en: South European (ISO-8859-3)
nl: Zuid-Europees (ISO-8859-3)

en: Specify the directory where your files are located. This path will be loaded when EasyTAG starts without parameter.
nl: Geef aan waar uw bestanden staan. Deze map wordt geopend wanneer EasyTAG start zonder argumenten.

en: Stop the current action
nl: Huidige actie afbreken

en: Stop the search ...
nl: Zoeke afbreken...

en: Strip tags if all fields are set to blank
nl: Verwijder ID3-tags wanneer alle velden leeg zijn.

en: Tag Options
nl: Tag instellingen

en: Tag Settings
nl: Tags

en: Tag and File Name scan
nl: Bewerk tags en bestandsnamen

en: Tag is already attached to a file
nl: Tag is al gekoppeld aan een bestand

en: Tag selected files with this URL
nl: Gebruik deze URL voor geselecteerde bestanden

en: Tag selected files with this album name
nl: Gebruik albumtitel voor geselecteerde bestanden

en: Tag selected files with this artist
nl: Gebruik deze artiest voor geselecteerde bestanden

en: Tag selected files with this comment
nl: Gebruik dit commentaar voor geselecteerde bestanden

en: Tag selected files with this composer
nl: Gebruik deze componist voor geselecteerde bestanden

en: Tag selected files with this copyright
nl: Gebruik dit copyright voor geselecteerde bestanden

en: Tag selected files with this encoder name
nl: Gebruik deze encoder-naam voor geselecteerde bestanden

en: Tag selected files with this field
nl: Gebruik dit veld voor geselecteerde bestanden

en: Tag selected files with this genre
nl: Gebruik dit genre voor geselecteerde bestanden

en: Tag selected files with this number of tracks
nl: Gebruik dit aantal tracks voor geselecteerde bestanden

en: Tag selected files with this original artist
nl: Gebruik deze originele artiest voor geselecteerde bestanden

en: Tag selected files with this title
nl: Gebruik deze titel voor geselecteerde bestanden

en: Tag selected files with this year
nl: Gebruik dit jaar voor geselecteerde bestanden

en: Tag successfully scanned...
nl: Tag succesvol verwerkt...

en: Tag(s) written
nl: Tags opgeslagen

en: Thai (TIS-620)
nl: Thais (TIS-620)

en: Thanks
nl: Met dank aan

en: The buttons on the right represent the fields which can be processed. Select those who interest you.
nl: De knoppen aan de rechterkant duiden aan welke velden aangepast kunnen worden. Selecteer degene die u interesseren.

en: The extension will not be converted
nl: De extensie zal niet veranderd worden

en: The server returned a wrong answer! (%s)
nl: De server gaf een verkeerd antwoord! (%s)

en: The space character is replaced by one underscore character. Example, before: 'Text In An Entry', after: 'Text_In_An_Entry'.
nl: De spatie wordt vervangen door een underscore (bv: 'Een stukje tekst' wordt 'Een_stukje_tekst').

en: The underscore character or the string '%20' are replaced by one space. Example, before: 'Text%20In%20An_Entry', after: 'Text In An Entry'.
nl: Converteer '_' en '%20' naar spaties (bv: 'Een%20stukje_Tekst' wordt 'Een stukje Tekst').

en: This expands the selected node into the file browser to display the sub-directories.
nl: Dit opent de geselecteerde map om alle submappen te tonen.

en: This option replaces the UNIX directory separator '/' into DOS separator '\'.
nl: Deze optie vervangt het UNIX directory scheidingsteken '/' door dat van DOS '\'.

en: Time
nl: Duur:

en: Time:
nl: Tijdsduur:

en: Title
nl: Titel

en: Title:
nl: Titel:

en: Track #
nl: Tracknr.

en: Track #:
nl: Track:

en: Track Name
nl: Titel

en: Translations:
nl: Vertalingen:

en: Tree
nl: Boomstructuur

en: Tree View | Artist-Album View
nl: Boomstructuur | Artiest-Album

en: Try to complete the year field if you enter only the last numerals of the date (for instance, if the current year is 2005: 5 => 2005, 4 => 2004, 6 => 1996, 95 => 1995, ...).
nl: Probeer het jaarveld te vervolledigen als u alleen de laatste 2 cijfers invoert (bv. huidige jaar is 2005: 5 => 2005, 4 => 2004, 6 => 1996, 95 => 1995, ...).

en: Turkish (IBM-857)
nl: Turks (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
nl: Turks (ISO-8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
nl: Turks (Windows-1254)

en: Undo Last Changes
nl: Ongedaan maken

en: Undo Last File(s) Changes
nl: Ongedaan maken

en: Unknown error message!
nl: Onbekende fout!

en: Unknown field type
nl: Onbekend veldtype

en: Unknown signal
nl: Onbekend signaal

en: Unselect All Files
nl: Niets selecteren

en: Unselect all lines
nl: Alle lijnen deselecteren

en: Updated tag of '%s'
nl: Tag aangepast van '%s'

en: Upper Case
nl: Hoofdletters

en: Use CRC32 as the default comment (for files with ID3 tags only).
nl: Gebruik CRC32-waarde als standaardcommentaar (enkel voor ID3-tags).

en: Use DOS directory separator
nl: Gebruik DOS directory scheidingsteken

en: Use a proxy
nl: Gebruik een proxyserver

en: Use directory name
nl: Gebruik mapnaam

en: Use full path for files in playlist
nl: Gebruik volledig pad voor bestanden in lijst

en: Use mask :
nl: Gebruik masker:

en: Use relative path for files in playlist
nl: Gebruik relatief pad voor bestanden in lijst

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: User Name :
nl: Gebruikersnaam:

en: User Password :
nl: Wachtwoord:

en: Vietnamese (VISCII)
nl: Vietnamees (VISCII)

en: Vietnamese (Windows-1258)
nl: Vietnamees (Windows-1258)

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
nl: Visueel Hebreeuws (ISO-8859-8)

en: Warning : The Ogg Vorbis file '%s' contains an ID3v2 tag.
nl: Opgelet: HEt Ogg Vorbis-bestand '%s' bevat een ID3v2-tag.

en: Web Page:
nl: Homepage:

en: Web Page: %s
nl: Homepage: %s

en: Western (IBM-850)
nl: Westers (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
nl: Westers (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
nl: Westers (ISO-8859-15)

en: Western (Windows-1252)
nl: Westers (Windows-1252)

en: When activating this option, after loading the fields, the current selected scanner will be ran (the scanner window must be opened).
nl: Indien geactiveerd zullen na het inlezen van de velden de bestanden verwerkt worden (het verwerkingsvenster moet geopend zijn).

en: When activating this option, after loading the filenames, the current selected scanner will be ran (the scanner window must be opened).
nl: Deze optie zorgt ervoor dat de bestanden worden verwerkt zodra de bestandsnamen zijn ingelezen (het verwerkingsvenster moet geopend zijn).

en: Windows should be placed at the current mouse position.
nl: Vensters worden onder de muis geplaatst.

en: Windows should be placed in the center of the screen.
nl: Vensters worden in het midden van het scherm geplaatst.

en: Words :
nl: Zoektermen:

en: Write ID3v1.x tag
nl: Gebruik ID3v1.x-tags

en: Write ID3v2 tag
nl: Gebruik ID3v2-tags

en: Write Playlist ...
nl: Afspeellijst opslaan...

en: Write Playlist...
nl: Sla playlist op...

en: Write Tag from CDDB...
nl: Schrijf tag van CDDB...

en: Write Tag...
nl: Tag op opslaan...

en: Write info using :
nl: Bewaar info gebruik makend van:

en: Write info using filename
nl: Gebruik bestandsnaam om te bewaren

en: Write only list of files
nl: Bewaar enkel lijst met bestanden

en: Write the track field with the following number of digits :
nl: Bewaar tracknummer met vast aantal cijfers:

en: Writing tag of '%s'
nl: Tag van '%s' aan het schrijven

en: Written playlist file '%s'
nl: Playlist weggeschreven van '%s'

en: Written tag of '%s'
nl: Tag weggeschreven van '%s'

en: XMMS doesn't make use of the right way to identify a comment in Ogg Vorbis files as other apps do. In fact, this field is usually labeled with 'comment=', whereas XMMS uses only `='. Please, uncheck this option if you don't want other apps to complain about an unknown field. Comments won't be shown in XMMS, though.
nl: XMMS behandelt het commentaarveld in Ogg Vorbis-bestanden niet zoals de meeste programma's.  Dit veld wordt gewoonlijk gemarkeerd met 'comment=', maar XMMS gebruikt enkel '='.  Schakel deze optie uit indien u niet wil dat andere programma's waarschuwingen geven over onbekende velden.  XMMS zal dan echter geen commentaren vinden.

en: Year
nl: Jaar

en: Year:
nl: Jaar:

en: You must type a directory name!
nl: Je moet wel een naam invoeren!

en: You must type a program name!
nl: Je moet wel een programmanaam invoeren!

en: _About
nl: _Info

en: _Browser
nl: Bestandsbe_heer

en: _Collapse Tree
nl: Boom in_vouwen

en: _File
nl: _Bestand

en: _File Operations
nl: Bestandsopdrachten

en: _Fill Tag(s) ...
nl: Tags _vullen...

en: _First File
nl: _Eerste bestand

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Last File
nl: _Laatste bestand

en: _Misc
nl: E_xtra

en: _Next File
nl: Vo_lgende bestand

en: _Preferences ...
nl: _Voorkeuren...

en: _Previous File
nl: Vo_rige bestand

en: _Process Field(s) ...
nl: _Cosmetisch...

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: _Refresh Tree
nl: _Opnieuw inlezen

en: _Remove Tag(s)
nl: Tags ver_wijderen

en: _Save File(s)
nl: Bestanden op_slaan

en: _Settings
nl: _Instellingen

en: _Undo Last File(s) Changes
nl: _Ongedaan maken

en: included : funk, soul, rap, pop, industrial, metal, etc.
nl: inclusief funk, soul, rap, pop, industrial, metal, etc.

en: movies, shows
nl: films, shows

en: others that do not fit in the above categories
nl: andere

en: to:
nl: naar :
