EasyTAG 2.1 - en to he translation catalogue (808 entries)

en:   STOP the search...
he: עצור את החיפוש...

en:  Apply
he: החל

en:  Browse...
he: עיין...

en:  Cancel
he: בטל

en:  Categories
he:  סיווגים

en:  Close
he: סגור

en:  Do you really want to exit the program?
he: האם אתה באמת רוצה לסיים את מהתוכנית?

en:  Execute
he: בצע

en:  Load
he:  העלה

en:  No
he: לא

en:  OK
he: בסדר

en:  Save
he: שמור

en:  Search
he: חפש

en:  Write
he: כתוב

en:  Yes
he: כן

en: # Albums
he: # אלבומים

en: # Files
he: # קבצים

en: # Tracks
he: מספר רצועות

en: %a : artist
he: %a : אומן

en: %b : album
he: %b : אלבום

en: %c : comment
he: %c : הערה

en: %d : disc number
he: %d : מספר דיסק

en: %d Hz
he: %d הרץ

en: %d file(s) selected!
he: %d קבצים נבחרו!

en: %d kb/s
he: %d קילוביט לשנייה

en: %e : encoded by
he: %e : מקודד ע"י

en: %g : genre
he: %g : ז'אנר

en: %l : number of tracks
he: %l : מספר הרצועות

en: %n : track
he: %n : רצועה

en: %o : orig. artist
he: %o : אומן מקורי

en: %p : composer
he: %p : מלחין

en: %r : copyright
he: %r : זכויות

en: %s %s by %s (compiled %s, %s)
he: %s %s מאת %s (קומפל ב %s, %s)

en: %t : title
he: %t : כותרת

en: %u : URL
he: %u : אתר

en: %u file(s)
he: %u קבצים

en: %y : year
he: %y : שנה

en: (Brazilian Portuguese translation)
he: (תרגום לפורטוגזית ברזילאית)

en: (Bulgarian translation)
he: (תרגום לבולגרית)

en: (Chinese translation)
he: (תרגום לסינית)

en: (Czech translation)
he: (תרגום לצ'כית)

en: (Danish translation)
he: (תרגום לדנית)

en: (Dutch translation)
he: (תרגום להולנדית)

en: (Example : %.*d_-_Track_name_1.mp3)
he: (דוגמא : %.*d_-_Track_name_1.mp3)

en: (German translation)
he: (תרגום לגרמנית)

en: (Greek translation)
he: (תרגום ליוונית)

en: (Hungarian translation)
he: (תרגום להונגרית)

en: (Italian translation)
he: (תרגום לאיטלקית)

en: (Japanese translation)
he: (תרגום ליפנית)

en: (Polish translation)
he: (תרגום לפולנית)

en: (Romanian translation)
he: (תרגום לרומנית)

en: (Russian translation)
he: (תרגום לרוסית)

en: (Spanish translation)
he: (תרגום לספרדית)

en: (Swedish translation)
he: (תרגום לשוודית)

en: (Ukrainian translation)
he: (תרגום לאוקראינית)

en: (compiled: %s)
he: (קומפל: %s)

en: 32x32 pixel PNG file icon
he: צלמית PNG בגודל 32x32 פיקסלים

en: <All albums>
he: <כל האלבומים>

en: ? Hz
he: ? הרץ

en: ? kb
he: ? קילוביט

en: ? kb/s
he: ? קילוביט לשניה

en: ?, Layer ?
he: ?, שכבה ?

en: A bright coloured fish
he: דג בצבעים בהירים

en: APE Tag
he: תג APE

en: About
he: אודות

en: About...
he: אודות...

en: Add Default Masks
he: הוסף מסכות ברירת מחדל

en: Add pictures
he: הוסף תמונות

en: Add pictures to the tag (drag and drop is also available).
he: הוסף תמונות לתג (ניתן גם לגרור תמונות לכאן).

en: Al
he: אל

en: Album
he: אלבום

en: Album:
he: אלבום:

en: Album: '%s', artist: '%s', length: '%s', year: '%s', genre: '%s', ID: '%s'
he: אלבום: '%s', אומן: '%s', אורך: '%s', שנה: '%s', ז,אנר: '%s', ID: '%s'

en: All
he: הכל

en: All Categories
he: כל הסיווגים

en: All Fields
he: כל השדות

en: All Files
he: כל הקבצים

en: All downcase
he: הכל באותיות קטנות

en: All files have been deleted...
he: כל הקבצים נמחקו...

en: All files have been saved...
he: כל הקבצים נשמרו...

en: All tags have been removed
he: כל התגים נמחקו

en: All tags have been scanned
he: כל התגים נסרקו

en: All uppercase
he: הכל באותיות גדולות

en: Apply changes (but don't save) and close this window
he: החל שינויים (אך אל תשמור) וסגור חלון זה

en: Ar
he: או

en: Arabic (IBM-864)
he: ערבית (IBM-864)

en: Arabic (ISO-8859-6)
he: ערבית (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
he: ערבית (Windows-1256)

en: Artist
he: אמן

en: Artist & Album
he: אמן ואלבום

en: Artist / Album
he: אמן / אלבום

en: Artist/performer
he: אומן/מבצע

en: Artist:
he: אומן:

en: As the following corrupted file: '%s'
    will cause an error in id3lib, it will not be processed by the program.
he: כיוון שהקובץ המושחת הבא: '%s'
    ייצור שגיאה ב id3lib, הוא לא יעובד ע"י התוכנית.

en: Ascending album
he: אלבום בסדר עולה

en: Ascending artist
he: אומן בסדר עולה

en: Ascending by URL
he: עולה לפי URL

en: Ascending by album
he: עולה לפי אלבום

en: Ascending by artist
he: עולה לפי אמן

en: Ascending by bitrate
he: עולה לפי bitrate

en: Ascending by comment
he: עולה לפי הערה

en: Ascending by composer
he: עולה לפי מלחין

en: Ascending by copyright
he: עולה לפי זכויות

en: Ascending by creation date
he: עולה לפי תאריך יצירה

en: Ascending by duration
he: עולה לפי משך

en: Ascending by encoder name
he: עולה לפי שם מקודד

en: Ascending by file size
he: עולה לפי גודל קובץ

en: Ascending by file type
he: עולה לפי סוג קובץ

en: Ascending by filename
he: עולה לפי שם קובץ

en: Ascending by genre
he: עולה לפי סגנון

en: Ascending by original artist
he: עולה לפי אמן מקורי

en: Ascending by samplerate
he: עולה לפי קצב דגימה

en: Ascending by title
he: עולה לפי שם

en: Ascending by track number
he: עולה לפי מספר רצועה

en: Ascending by year
he: עולה לפי שנה

en: Ascending comment
he: הערה בסדר עולה

en: Ascending creation date
he: זמן יצירה עולה

en: Ascending file name
he: שם קובץ עולה

en: Ascending genre
he: ז'אנר בסדר עולה

en: Ascending title
he: כותרת בסדר עולה

en: Ascending track number
he: מספר רצועה עולה

en: Ascending year
he: שנה בסדר עולה

en: Attempting to write to a read-only file
he: מנסה לכתוב לקובץ לקריאה בלבד

en: Audio
he: קול

en: Audio player: '%s'
he: נגן: '%s'

en: Author: %s
he: מחבר: %s

en: Auto completion of date if not complete
he: השלמה אוטומטית של התאריך אם אינו שלם

en: Automatic Search
he: חיפוש אוטומטי

en: B
he: בייטים

en: Baltic (ISO-8859-13)
he: בלטית (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
he: בלטית (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
he: בלטית (Windows-1257)

en: Band/Artist logotype
he: לוגו של הלהקה/אומן

en: Band/Orchestra
he: להקה/תזמורת

en: Bitrate:
he: קצב:

en: Blues
he: בלוז

en: Bold style
he: סגנון מודגש

en: Browse Directory with ...
he: עיין בתיקייה באמצעות ...

en: Browse _Sub-directories
he: עיין בתיקיות _משנה

en: Browser
he: דפדפן

en: Buffer is too small
he: מחיצה קטנה מדי

en: CD
he: דיסק

en: CD Data Base
he: בסיס נתונים של הדיסקים

en: CD Data Base Search
he: חיפוש בבסיס הנתונים של הדיסקים

en: CD Data _Base Search ...
he: חיפוש ב_מסד הנתונים ...

en: CD:
he: דיסק:

en: CDDB Search ...
he: חיפוש CDDB ...

en: CDDB Search File(s)...
he: חיפוש ב CDDB ...

en: CGI Path :
he: מסלול CGI :

en: Can't connect to host '%s' (%s)!
he: לא מצליח להתחבר לשרת '%s' (%s)!

en: Can't create a new socket (%s)!
he: לא מצליח לייצר socket חדש (%s)!

en: Can't create file '%s' (%s)
he: לא ניתן ליצור קובץ '%s' (%s)

en: Can't create or open file '%s' (%s)
he: לא ניתן ליצור או לפתוח קובץ '%s' (%s)

en: Can't create target directory
    '%s'!
    (%s)
he: לא ניתן ליצור תיקיית יעד
    '%s'!
    (%s)

en: Can't execute %s (%s)!
he: לא ניתן להריץ %s (%s)!

en: Can't execute %s (error %d)!
he: לא ניתן להריץ את %s (שגיאה %d)!

en: Can't fork another process!
he: לא ניתן לפצל תהליך חדש!

en: Can't load file: '%s' (%s)!
he: לא ניתן להעלות קובץ: '%s' (%s)!

en: Can't move file '%s'
     to 
    '%s'!
    (%s)
he: לא ניתן להעביר קובץ '%s'
     אל 
    '%s'!
    (%s)

en: Can't open configuration file '%s' (%s)
he: לא ניתן לפתוח קובץ הגדרות  '%s' (%s)

en: Can't open file '%s' (%s)
he: לא ניתן לפתוח קובץ '%s' (%s)

en: Can't open file '%s' (%s)
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ '%s' (%s)

en: Can't open file :
    '%s'!
    (%s)
he: לא ניתן לפתוח קובץ :
    '%s'!
    (%s)

en: Can't read directory :
    '%s'
    (%s)
he: לא ניתן לקרוא את התיקייה :
    '%s'
    (%s)

en: Can't remove old directory
    '%s'!
    (%s)
he: לא ניתן למחוק את התיקייה הישנה
    '%s'!
    (%s)

en: Can't rename because this directory name already exists!
    (%s)
he: לא ניתן לשנות את שם התיקיה כי השם כבר קיים!
    (%s)

en: Can't rename directory 
    '%s'
     to 
    '%s'!
    (%s)
he: לא ניתן לשנות את שם התיקיה
    '%s'
     ל 
    '%s'!
    (%s)

en: Can't rename file 
    '%s'
    because the following file already exists:
    '%s'
he: לא ניתן לשנות את שם הקובץ 
    '%s'
    בגלל שהקובץ הבא כבר קיים:
    '%s'

en: Can't rename file '%s'
     to 
    '%s'!
    (%s)
he: לא ניתן לשנות את שם הקובץ '%s'
     אל 
    '%s'!
    (%s)

en: Can't resolve host '%s' (%s)!
he: לא מצאתי את המארח '%s' (%s)!

en: Can't send the request (%s)!
he: לא ניתן לשלוח בקשה (%s)!

en: Can't write playlist file '%s'!
    (%s)
he: לא ניתן לכתוב את קובץ רשימת ההשמעה '%s'!
    (%s)

en: Can't write tag in file '%s'!
    (%s)
he: לא ניתן לכתוב תג בקובץ '%s'!
    (%s)

en: Case sensitive
he: הבחנה בין אותיות גדולות לקטנות

en: Category
he: סווג

en: Celtic (ISO-8859-14)
he: קלטית (ISO-8859-14)

en: Center of the main window
he: במרכז החלון הראשי

en: Center of the screen
he: מרכז המסך

en: Central European (IBM-852)
he: מרכז אירופה (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
he: מרכז אירופה (ISO-8859-2)

en: Central European (Windows-1250)
he: מרכז אירופה (Windows-1250)

en: Changes
he: שינויים

en: Changes applied
he: השינויים הוחלו

en: Channels:
he: ערוצים:

en: Character Set for File Name
he: קידוד תוים לשם הקובץ

en: Chinese Simplified (GB18030)
he: סינית מופשטת (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
he: סינית מופשטת (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
he: סינית מסורתית (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
he: סינית מסורתית (Big5-HKSCS)

en: Classical
he: קלאסי

en: Clean Log
he: נקה יומן

en: Close this window
he: סגור חלון זה

en: Close this window without saving
he: סגור חלון זה בלי לשמור

en: Cm
he: ה

en: Comment
he: הערה

en: Comment:
he: הערה:

en: Common
he: רגיל

en: Composer
he: מלחין

en: Composer:
he: מלחין:

en: Configuration saved
he: ההגדרות נשמרו

en: Configuration unchanged
he: ההגדרות לא השתנו

en: Confirm deleting of file
he: אישור מחיקת קובץ

en: Confirm exit from program
he: אישור לפני סיום התוכנית

en: Confirm renaming of file
he: אישור שינוי שם לקובץ

en: Confirm writing of file tag
he: אישור כתיבת תג לקובץ

en: Confirm writing of playlist
he: אישור כתיבת רשימת השמעה

en: Confirm...
he: אישור...

en: Confirmation
he: אישור

en: Connected to host '%s'
he: מחובר לשרת '%s'

en: Connecting to host '%s', port '%d' ...
he: מתחבר לשרת '%s', פורט '%d' ...

en: Convert ' ' to '_'
he: המר ' ' ל '_'

en: Convert '_' and '%20' to ' '
he: המר '_' ו'%20' ל' '

en: Convert '_' and '%20' to spaces
he: המר '_' ו '%20' לרווחים

en: Convert filename extension to :
he: הפוך את סיומת הקובץ ל :

en: Convert space ' ' to underscore '_'
he: המר רווחים ' ' לקו תחתי '_'

en: Convert underscore character '_' and string '%20' to space ' '
he: המר קו תחתי '_' ואת המחרוזת '%20' לרווח - ' '

en: Convert:
he: המר:

en: Copy: No row selected!
he: העתקה: לא נבחרה שורה!

en: Copyright
he: זכויות

en: Copyright:
he: זכויות:

en: Corrupted file...
he: קובץ מושחת...

en: Could not convert '%s' into filename encoding. Please use another name.
he: לא ניתן להמיר '%s' לקידוד שם קובץ. אנא השתמש בשם אחר.

en: Could not merge UI, error was: %s
he: לא ניתן לאחד את הממשק, השגיאה היתה ב: %s

en: Country
he: קאונטרי

en: Cover (back)
he: עטיפה אחורית

en: Cover (front)
he: עטיפה קדמית

en: Cp
he: מ

en: Cr
he: זכ

en: Create New Mask
he: צור מסכה חדשה

en: Create playlist in the parent directory
he: צור רשימת השמעה בתיקיית האב

en: Currently using id3lib version %d.%d.%d ...
he: משתמש בספריית id3lib גרסה %d.%d.%d ...

en: Currently using locale '%s' (and eventually '%s')...
he: משתמש בהגדרות מקומיות '%s' (ולבסוף '%s')...

en: Cyrillic (IBM-855)
he: קירילית (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
he: קירילית (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
he: קירילית (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
he: קירילית (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
he: קירילית (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
he: קירילית/רוסית (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
he: קירילית/אוקראינית (KOI8-U)

en: Delete File(s)
he: מחק

en: Delete File...
he: מוחק קובץ...

en: Delete all blank lines
he: מחק את כל השורות הריקות

en: Delete this line
he: מחק שורה זו

en: Descending album
he: אלבום בסדר יורד

en: Descending artist
he: אומן בסדר יורד

en: Descending by URL
he: יורד לפי URL

en: Descending by album
he: יורד לפי אלבום

en: Descending by artist
he: יורד לפי אמן

en: Descending by bitrate
he: יורד לפי bitrate

en: Descending by comment
he: יורד לפי הערה

en: Descending by composer
he: יורד לפי מלחין

en: Descending by copyright
he: יורד לפי זכויות

en: Descending by creation date
he: יורד לפי תאריך יצירה

en: Descending by duration
he: יורד לפי משך

en: Descending by encoder name
he: יורד לפי שם מקודד

en: Descending by file size
he: יורד לפי גודל קובץ

en: Descending by file type
he: יורד לפי סוג קובץ

en: Descending by filename
he: יורד לפי שם קובץ

en: Descending by genre
he: יורד לפי סגנון

en: Descending by original artist
he: יורד לפי אמן מקורי

en: Descending by samplerate
he: יורד לפי קצב דגימה

en: Descending by title
he: יורד לפי שם

en: Descending by track number
he: יורד לפי מספר רצועה

en: Descending by year
he: יורד לפי שנה

en: Descending comment
he: הערה בסדר יורד

en: Descending creation date
he: זמן יצירה יורד

en: Descending file name
he: שם קובץ יורד

en: Descending genre
he: ז'אנר בסדר יורד

en: Descending title
he: כותרת בסדר יורד

en: Descending track number
he: מספר רצועה יורד

en: Descending year
he: שנה בסדר יורד

en: Description
he: תיאור

en: Description:
he: תיאור:

en: Directory renamed
he: שם התיקייה שונה

en: Display changed files in list using :
he: הצג רשימת קבצים ששונו באמצעות :

en: Do you really want to delete definitively the file
    '%s' ?
he: האם אתה באמת רוצה למחוק לתמיד את הקובץ
    '%s' ?

en: Do you want to rename the directory 
    '%s'
    to 
    '%s' ?
he: האם ברצונך לשנות את שם התיקייה 
    '%s'
    אל 
    '%s' ?

en: Do you want to rename the file 
    '%s'
    to 
    '%s' ?
he: האם ברצונך לשנות את שם הקובץ 
    '%s'
    אל 
    '%s' ?

en: Do you want to rename the file and directory 
    '%s'
    to 
    '%s' ?
he: האם ברצונך לשנות את שם הקובץ והתיקייה 
    '%s'
    אל 
    '%s' ?

en: Do you want to write the tag of file
    '%s' ?
he: האם ברצונך לשמור את תג הקובץ
    '%s' ?

en: Dual channel
he: ערוץ כפול

en: Duplicate Mask
he: שכפל מסכה

en: During performance
he: בזמן ההופעה

en: During recording
he: בזמן ההקלטה

en: E
he: מק

en: E-mail: %s
he: דוא"ל: %s

en: ERROR while opening file: '%s' (%s).
he: שגיאה בפתיחת קובץ: '%s' (%s).

en: ERROR: Can't create directory '%s' (%s)!
he: שגיאה: לא ניתן ליצור תיקייה '%s' (%s)!

en: ERROR: Failed to write comments to file '%s' (%s).
he: שגיאה: כתיבת ההערות לקובץ נכשלה '%s' (%s).

en: ERROR: The environment variable HOME is not defined!
he: שגיאה: משתנה הסביבה HOME אינו מוגדר

en: EasyTAG %s: Abnormal exit! (PId: %d).
he: EasyTAG %s: יציאה לא מסודרת! (מספר תהליך: %d).

en: EasyTAG settings dir: '%s'
he: תיקיית ההגדרות של EasyTag: '%s'

en: EasyTAG: Normal exit.
he: EasyTAG: יציאה מסודרת.

en: Edit Masks
he: ערוך מסכות

en: Encoded by
he: קודד ע"י

en: Encoded by:
he: קודד ע"י

en: Encoder:
he: מקודד:

en: English (US-ASCII)
he: אנגלית (US-ASCII)

en: Enter a directory to browse.
he: הכנס תיקייה לעיון

en: Enter the program to run. It will receive the current directory as parameter.
he: הכנס את שם התוכנית להרצה. התוכנית תקבל את התיקיה הנוכחית כפרמטר.

en: Enter the program to run. It will receive the current file as parameter.
he: הכנס את שם התוכנית להרצה. התוכנית תקבל את שם הקובץ הנוכחי כפרמטר.

en: Enter the words to search (separated by a space or '+')
he: הכנס את המילים לחיפוש (מופרדות ברווחים או '+')

en: Enter the words to search in the list below
he: הכנס את המילים לחיפוש ברשימה למטה

en: Error in compression/uncompression
he: שגיאה בדחיסה/פריסה

en: Error when reading cddb response (%s)!
he: שגיאה בקריאת תשובת CDDB (%s)!

en: Error while removing ID3v1 tag of '%s' (%s)
he: שגיאה במחיקת תג מסוג ID3v1 בקובץ '%s' (%s)

en: Error while removing ID3v2 tag of '%s' (%s)
he: שגיאה במחיקת תג מסוג ID3v2 בקובץ '%s' (%s)

en: Error while updating ID3v1 tag of '%s' (%s)
he: שגיאה בעדכון תג מסוג ID3V1 בקובץ '%s' (%s)

en: Error while updating ID3v2 tag of '%s' (%s)
he: שגיאב בעדכון תג מסוג ID3v2 בקובץ '%s' (%s)

en: Error...
he: שגיאה...

en: Error: Searching for %s, could not find node %s in tree.
he: שגיאה: בחיפוש אחר %s, לא נמצא %s בעץ.

en: Executed command : '%s %s'
he: הפקודה שהורצה: '%s %s'

en: F
he: ק

en: FLAC File
he: קובץ FLAC

en: FLAC Vorbis Tag
he: תג FLAC Vorbis

en: Fields
he: שדות

en: File
he: קובץ

en: File '%s' deleted
he: קובץ '%s' נמחק

en: File :
he: קובץ :

en: File Browser
he: דפדפן קבצים

en: File Name
he: שם קובץ

en: File Options
he: אפשרויות קבצים

en: File Settings
he: הגדרות קבצים

en: File(s) moved...
he: קבצים הועברו...

en: File(s) not moved...
he: קבצים לא הועברו...

en: File(s) not renamed...
he: שמות הקבצים לא שונו..

en: File(s) renamed...
he: שמות קבצים שונו...

en: File: '%s'
he: קובץ: '%s'

en: Filename translation
he: תרגום שם קובץ

en: Files have been partially deleted...
he: חלק מהקבצים נמחקו...

en: Files have been partially saved...
he: חלק מהקבצים נשמרו...

en: Fill Tag
he: מלא תג

en: Fill Tag Scanner - Character Conversion
he: סורק למילוי תגים - המרת תוים

en: Fill Tag(s) ...
he: מלא תגים ...

en: Fill tag preview...
he: תצוגה מקדימה של מילוי התגים...

en: First File
he: הקובץ הראשון

en: First letter uppercase
he: אות ראשונה גדולה

en: First letter uppercase of each word
he: אות ראשונה גדולה בכל מילה

en: Folk
he: עממי

en: For example, the extension will be converted to '.MP3'
he: לדוגמא, הסיומת תהפוך ל '.MP3'

en: For example, the extension will be converted to '.mp3'
he: לדוגמא, הסיומת תומר ל '.mp3'

en: Force Saving File(s)
he: הכרח שמירה קבצים

en: Found %d file(s) in this directory and subdirectories.
he: נמצאו %d קבצים בתיקייה זו ובתיקיות המשנה שלה.

en: Found %d file(s) in this directory.
he: נמצאו %d קבצים בתיקייה זו.

en: Found %d matching album(s)
he: נמצאו %d אלבומ(ים) מתאימ(ים)

en: Found %d matching album(s) for DiscID '%s'
he: נמצאו %d אלבומים מתאימים למזהה דיסק '%s'

en: Found : %d file(s)
he: נמצאו: %d קבצים

en: Freq:
he: תדר:

en: G
he: ז

en: GB
he: ג'יגהבייט

en: General:
he: כללי:

en: Generate a playlist
he: ייצר רשימת השמעה

en: Genre
he: ז'אנר

en: Genre:
he: ז'אנר:

en: Go to Default Directory
he: עבור לתיקיית ברירת המחדל

en: Go to Home Directory
he: עבור לתיקיית הבית

en: Go to _Default Directory
he: עבור לתיקיית ברירת המח_דל

en: Go to _Home Directory
he: עבור לתיקיית ה_בית

en: Go to parent directory
he: עבור לתיקיית אב

en: Greek (ISO-8859-7)
he: יוונית (ISO-8859-7)

en: Greek (Windows-1253)
he: יוונית (Windows-1253)

en: Hebrew (IBM-862)
he: עברית (IBM-862)

en: Hebrew (Windows-1255)
he: עברית (Windows-1255)

en: Host Name :
he: שם מארח :

en: ID3 Tag
he: תג ID3

en: ID3 Tag Rules
he: חוקים לתגים מסוג ID3

en: ID3 Tag Settings
he: הגדרות תגים מסוג ID3

en: If activated, it will use masks to rename directory.
he: אם מופעל, ישתמש במסכות לשינוי שם תיקייה.

en: If activated, only the selected files will be written in the playlist file. Else, all the files will be written.
he: אם מופעל, רק הקבצים הנבחרים ייכתבו לרשימת ההשמעה, אחרת, כל הקבצים ייכתבו.

en: If activated, opens a dialog box to ask confirmation before exiting the program.
he: אם מופעל, פותח חלון לקבלת אישור לפני סיום התוכנית.

en: If activated, the playlist will be created in the parent directory.
he: אם מופעל, רשימת ההשמעה תיוצר בתיקיית האב.

en: Illustration
he: אילוסטרציה

en: Improperly formatted data
he: נתונים לא מסודרים כראוי

en: In :
he: בתוך :

en: Include only the selected files
he: כלול רק את הקבצים הנבחרים

en: Insert a blank line
he: הכנס שורה ריקה

en: Insert a space before an uppercase letter
he: הכנס רווח לפני אות גדולה

en: Insert space before uppercase letter
he: הכנס רווח לפני אות גדולה

en: Invalid Scanner Mask
he: מסכת סורק לא תקפה

en: Invalid UTF-8
he: UTF-8 לא תקף

en: Invalid frame ID
he: מזהה ה frame לא תקף

en: Invalid tag version
he: גרסה לא תקפה של התג

en: Invert Files Selection
he: הפוך בחירה

en: Invert Selection
he: הפוך בחירה

en: Invert lines selection
he: הפוך בחירת שורות

en: Invert selection
he: הפוך בחירה

en: JPEG image
he: תמונת JPEG

en: Japanese (EUC-JP)
he: יפנית (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
he: יפנית (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
he: יפנית (Shift_JIS)

en: Jazz
he: ג'אז

en: Joint stereo
he: סטריאו משולב

en: KB
he: קילובייט

en: Korean (EUC-KR)
he: קוריאנית (EUC-KR)

en: Last File
he: הקובץ האחרון

en: Lead artist/lead performer/soloist
he: אומן מוביל/מבצע מוביל/מבצע סולו

en: Leaflet page
he: עמוד חוברת

en: Legend
he: מקרא

en: Let the Window Manager to place the windows.
he: תן למנהל החלונות לקבוע את המיקום.

en: Load Filenames from TXT ...
he: טען שמות קבצים מקובץ TXT ...

en: Load the filenames from a TXT file
he: העלה את שמות הקבצים מתוך קובץ TXT

en: Load the selected lines or all lines (if no line selected).
he: העלה את השורות שנבחרו או כל השורות (אם לא נבחרה אף שורה).

en: Loading Picture File...
he: מעלה את קובץ התמונה...

en: Loading album track list ...
he: מעלה את רשימת הרצועות באלבום

en: Loading default 'Fill Tag' masks...
he: מעלה את מסכות ברירת המחדל למילוי תגים...

en: Loading default 'Rename Directory' masks...
he: מעלה את מסכות ברירת המחדל לשינוי תיקייה...

en: Loading default 'Rename File' masks...
he: מעלה את מסכות ברירת המחדל לשינוי שמות קבצים...

en: Loading default configuration...
he: מעלה הגדרות ברירת מחדל...

en: Local CD Data Base
he: חיפוש בבסיס נתונים מקומי

en: Local CD search...
he: חיפוש CD מקומי...

en: Log
he: יומן

en: Lower Case
he: אותיות קטנות

en: Lyricist/text writer
he: כותב המילים

en: M3U Playlist Name
he: שם רשימת ההשמעה מסוג M3U

en: MB
he: מגהבייט

en: MP2 File
he: קובץ MP2

en: MP3 File
he: קובץ MP3

en: MP4 format invalid
he: התסדיר MP4 אינו תקף

en: MP4/AAC File
he: קובץ MP4/AAC

en: MP4/M4A/AAC Tag
he: תג MP4/M4A/AAC

en: Manual Search
he: חיפוש ידני

en: Mask Editor
he: עורך מסכות

en: Match lines with the Levenshtein algorithm
he: התאם שורות בעזרת אלגוריתם לבנשטיין

en: Media (e.g. label side of CD)
he: מדיה (למשל התוית על הדיסק)

en: Message Dialog Position
he: מיקום חלון הודעות

en: Misc
he: שונות

en: Mode:
he: מצב:

en: Monkey's Audio File
he: קובץ Monkey's Audio

en: More results to load ...
he: העלאת תוצאות נוספות ...

en: Mouse position
he: מיקום העכבר

en: Move Down this Mask
he: הזז מסכה זו למטה

en: Move Down: No row selected!
he: הורד: לא נבחרה שורה!

en: Move Up this Mask
he: הזז מסכה זו למעלה

en: Move Up: No row selected!
he: העלה: לא נבחרה שורה!

en: Moved file '%s' to '%s'
he: הקובץ '%s' הועבר ל '%s'

en: Movie/video screen capture
he: תמונת מתוך סרט

en: MusePack File
he: קובץ MusePack

en: Name :
he: שם :

en: Name of the proxy server.
he: שם שרת הפרוקסי.

en: Name of user for the the proxy server.
he: שם המשתמש בשרת הפרוקסי.

en: New default path for files selected
he: נבחר מיקום ברירת מחדל חדש לקבצים

en: New file name successfully scanned...
he: שם קובץ חדש נסרק בהצלחה...

en: New file name successfully scanned...(%s)
he: שם קובץ חדש נסרק בהצלחה...(%s)

en: Newage
he: ניואייג'

en: Next File
he: הקובץ הבא

en: No Change
he: ללא שינוי

en: No audio player defined!
he: לא מוגדר נגן

en: No available memory
he: אין די זכרון

en: No buffer to write to
he: אין מחיצה לכתוב אליה

en: No data to parse
he: אין נתונים לעיבוד

en: No error reported
he: לא דווחו שגיאות

en: No file found in this directory and subdirectories!
he: לא נמצאו קבצים בתיקייה זו ובתיקיות המשנה שלה!

en: No file found in this directory!
he: לא נמצאו קבצים בתיקייה זו!

en: No file selected!
he: לא נבחר קובץ!

en: No file to parse
he: אין קובץ לעיבוד

en: No particular position
he: ללא מיקום מסוים

en: Nordic (ISO-8859-10)
he: נורדית (ISO-8859-10)

en: Not a directory
he: לא תיקייה

en: Number selected tracks sequentially. Starts at 01 in each subdirectory.
he: מספר את הרצועות שנבחרו סדרתית. מתחיל ב 01, לכל תת-תיקייה.

en: O
he: מק

en: Ogg Vorbis File
he: קובץ Ogg Vorbis

en: Ogg Vorbis Tag
he: תג Ogg Vorbis

en: Open File with ...
he: פתח קובץ באמצעות ...

en: Open File(s) with ...
he: פתח באמצעות ...

en: Open scanner window / Scan selected files
he: פתח את חלון הסורק / סרוק את הקבצים שנבחרו

en: Open the Scanner Window on startup
he: פתח את חלון הסורק באתחול

en: Orig. Artist
he: אמן מקורי

en: Orig. Artist:
he: אמן מקורי:

en: Other
he: אחר

en: Other file icon
he: צלמית אחרת

en: Overwrite fields when scanning tag
he: שכתב שדות בסריקת תג

en: PNG and JPEG
he: PNG וכן JPEG

en: PNG image
he: תמונת PNG

en: Password of user for the the proxy server.
he: הסיסמא של המשתמש בשרת הפרוקסי.

en: Path :
he: מסלול :

en: Picture Description:
he: תיאור התמונה:

en: Picture Properties %d/%d
he: תכונות התמונה %d/%d

en: Picture Type
he: סוג התמונה

en: Picture file not loaded...
he: קובץ התמונה לא הועלה...

en: Pictures
he: תמונות

en: Pictures:
he: תמונות:

en: Player to run :
he: הנגן אותו יש להריץ :

en: Playlist Content
he: תוכן רשימת ההשמעה

en: Playlist Options
he: אפשרויות רשימת השמעה

en: Playlist file '%s' already exists!
    Overwrite?
he: קובץ רשימת ההשמעה '%s' כבר קיים!
    לשכתב?

en: Port :
he: פורט :

en: Port of the proxy server.
he: הפורט של שרת הפרוקסי.

en: Preferences ...
he: העדפות ...

en: Preferences...
he: העדפות...

en: Preserve modification time of the file
he: שמר את זמן השינוי של הקובץ

en: Previous File
he: הקובץ הקודם

en: Process Fields
he: עבד שדות

en: Process Fields Scanner - Character Conversion
he: סורק לעיבוד שדות - המרת תוים

en: Process Fields(s) ...
he: עבד שדות ...

en: Process URL field
he: עבד את שדה האתר

en: Process album field
he: עבד את שדה האלבום

en: Process comment field
he: עבד את שדה ההערה

en: Process composer field
he: עבד את שדה המלחין

en: Process copyright field
he: עבד את שדה הזכויות

en: Process encoder name field
he: עבד את שדה המקודד

en: Process file artist field
he: עבד את שדה האומן

en: Process file name field
he: עבד את שדה שם הקובץ

en: Process genre field
he: עבד את שדה הז'אנר

en: Process original artist field
he: עבד את שדה האומן המקורי

en: Process title field
he: עבד את שדה הכותרת

en: Profile:
he: פרופיל:

en: Program to run :
he: תוכנית להריץ :

en: Proxy Settings
he: הגדרות פרוקסי

en: Publisher/studio logotype
he: לוגו מפיץ/סטודיו

en: Quit
he: צא

en: R_edo Last File(s) Changes
he: ב_צע מחדש שינויים אחרונים בקבצים

en: Read Only File
he: קובץ לקריאה בלבד

en: Ready to search...
he: מוכן לחיפוש...

en: Ready to start...
he: מוכן להתחיל...

en: Received signal %s (%d)
he: התקבל סיגנל %s (%d)

en: Receiving data (%s) ...
he: מקבל מידע (%s) ...

en: Receiving data ...
he: מקבל נתונים ...

en: Receiving data of page %d ...
he: מקבל נתונים עבור עמוד %d ...

en: Recording location
he: מיקום ההקלטה

en: Red color
he: צבע אדום

en: Redo Last Changes
he: בצע מחדש שינויים אחרונים

en: Redo Last File(s) Changes
he: בצע מחדש שינויים אחרון קבצים

en: Reggae
he: ראגיי

en: Reload
he: טען מחדש

en: Reload Directory
he: טען תיקייה מחדש

en: Remove Mask
he: מחק מסכה

en: Remove Tag(s)
he: מחק תג(ים)

en: Remove duplicate spaces or underscores
he: מחק רווחים או קוים תחתונים כפולים

en: Remove duplicates of space or underscore
he: מחק רווחים או קוים תחתיים כפולים

en: Remove selected pictures, else all pictures.
he: מחק תמונות נבחרות, או את כולן.

en: Remove spaces
he: מחק רווחים

en: Remove: No row selected!
he: מחיקה: לא נבחרה שורה!

en: Removed URL from selected files.
he: האתר נמחק מהקבצים שנבחרו.

en: Removed album name from selected files.
he: שם האלבום נמחק מהקבצים שנבחרו.

en: Removed artist from selected files.
he: האומן נמחק מהקבצים שנבחרו.

en: Removed comment from selected files.
he: ההערה נמחקה מהקבצים שנבחרו.

en: Removed composer from selected files.
he: המלחין נמחק מהקבצים שנבחרו.

en: Removed copyright from selected files.
he: הזכויות נמחקו מהקבצים שנבחרו.

en: Removed disc number from selected files.
he: מספר הדיסק נמחק מהקבצים שנבחרו.

en: Removed encoder name from selected files.
he: שם המקודד נמחק מהקבצים שנבחרו.

en: Removed genre from selected files.
he: הז'אנר נמחק מהקבצים שנבחרו.

en: Removed original artist from selected files.
he: האמן המקורי נמחק מהקבצים שנבחרו.

en: Removed pictures from selected files.
he: התמונות נמחקו מהקבצים שנבחרו.

en: Removed tag of '%s'
he: התג נמחק מהקובץ '%s'

en: Removed title from selected files.
he: הכותרת נמחקה מהקבצים שנבחרו.

en: Removed track number from selected files.
he: מספר רצועה נמחקה מהקבצים שנבחרו.

en: Removed year from selected files.
he: השנה נמחקה מהקבצים שנבחרו.

en: Rename Directory ...
he: שנה שם תיקייה ...

en: Rename Directory...
he: שנה שם תיקייה...

en: Rename File Scanner - Character Conversion
he: סורק לשינוי שמות קבצים - המרת תוים

en: Rename File and Directory
he: שנה שם קובץ ותיקייה

en: Rename File and Directory...
he: שנה שם קובץ ותיקייה...

en: Rename File(s) and Directory ...
he: שנם שמות קבצים ותיקיות ...

en: Rename File...
he: שנה שם קובץ...

en: Rename directory preview...
he: תצוגה מקדימה של שינוי שם תיקייה...

en: Rename file preview...
he: תצוגה מקדימה לשינוי השם...

en: Rename the directory
he: שנה שם לתיקייה

en: Rename the directory '%s' to :
he: שנה שם תיקייה '%s' ל:

en: Renamed file '%s' to '%s'
he: שם הקובץ '%s' שונה ל '%s'

en: Renaming file '%s'
he: משנה שם לקובץ '%s'

en: Repeat action for the rest of the files
he: חזור על הפעולה בשאר הקבצים

en: Request CD database :
he: שאילתא לבסיס הנתונים של הדיסקים :

en: Request automatically the CDDB database using the selected files (the order is important!) to generate the CddbID.
he: חפש באופן אוטומטי ב CDDB לפי הקבצים שנבחרו (הסדר חשוב!) כדי לייצר את המזהה של הדיסק ב CDDB.

en: Requested field not found
he: השדה לא נמצא

en: Resolving host '%s' ...
he: מחפש מארח '%s' ...

en: Results :
he: תוצאות :

en: Rock
he: רוק

en: Run Audio Player
he: הרץ נגן חיצוני

en: Run the current scanner for each file
he: הרץ את הסורק הנוכחי לכל קובץ

en: S_can File(s)
he: _סרוק קבצים

en: S_canner
he: _סורק

en: Save File(s)
he: שמור קבצים

en: Save Masks
he: שמור מסכות

en: Save changes and close this window
he: שמור שינויים וסגור חלון זה

en: Save file...
he: שמור קובץ...

en: Save picture %d/%d
he: שמור תמונה %d/%d

en: Save the selected pictures on the hard disk.
he: שמור את התמונות שנבחרו לדיסק הקשיח.

en: Scan Error: can't find separator '%s' within '%s'
he: שגיאת סריקה: לא ניתן למצוא את המפריד '%s' בתוך '%s'

en: Scan File(s)
he: סרוק קבצים

en: Scanner
he: סורק

en: Scanner Options
he: אפשרויות סורק

en: Scanner Window
he: חלון הסורק

en: Scanner window always on top
he: חלון הסורק תמיד למעלה

en: Scanner:
he: סורק:

en: Search :
he: חיפוש :

en: Search File(s)...
he: חיפוש קבצים ...

en: Search In :
he: חפש ב :

en: Search Next
he: חפש את הבא

en: Search Previous
he: חפש את הקודם

en: Search _File(s) ...
he: חיפוש _קבצים ...

en: Search a file
he: חפש קובץ

en: Search hidden directories
he: חפש תיקיות חבויות

en: Search hidden directories for files (directories starting by a '.').
he: חפש קבצים בתיקיות חבויות (תיקיות ששמן מתחיל ב'.').

en: Search in progress...
he: החיפוש מתבצע...

en: Search subdirectories
he: חפש בתיקיות משנה

en: Search subdirectories for files when reading a directory into the tree.
he: חפש קבצים בתיקיות משנה בקריאת תיקייה לתוך עץ התיקיות

en: Searching...
he: מחפש...

en: Select All Files
he: בחר הכל

en: Select Mode and Mask, and redo the same action
he: בחר מצב ומסכה, ובצע מחדש את אותה הפעולה

en: Select a directory to browse!
he: בחר תיקייה לעיון!

en: Select all lines
he: בחר את כל השורות

en: Select directory...
he: בחר תיקייה...

en: Select fields:
he: בחר שדות:

en: Select file...
he: בחר קובץ...

en: Select lines to 'apply' to your files list. All lines will be processed if no line is selected.
    You can also reorder lines in this list before using 'apply' button.
he: בחר שורות להחלה על רשימת הקבצים שלך. כל השורות יעובדו אם לא תבחר כלום. 
    ניתן גם לסדר את השורות מחדש לפני לחיצה על כפתור "החל"

en: Select or type in a mask using codes (see Legend in Scanner Window) to rename the directory from tag fields.
he: בחר או הכנס מסכה בעזרת הקודים (ראה מקרא בחלון הסורק) כדי לשנות את שם התיקיה מתוך שדות התגים.

en: Select or type in a mask using codes (see Legend) to parse file name and path. Used to fill in tag fields.
he: בחר את סוג המסכה בעזרת הקודים (ראה מקרא) לעיבוד שם הרובץ והמסלול. בשימוש למילוי שדות התגים.

en: Select the type of file sorting when loading a directory.
he: בחר את סוג המיון בהעלאת תיקייה.

en: Select the type of scanner to use
he: בחר את סוג הסורק לשימוש

en: Select/Unselect All.
he: בחר/בטל הכל.

en: Selected files tagged with URL '%s'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו עם אתר '%s'.

en: Selected files tagged with album '%s'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו עם האלבום '%s'.

en: Selected files tagged with artist '%s'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו עם האומן '%s'.

en: Selected files tagged with comment '%s'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו עם הערה '%s'.

en: Selected files tagged with composer '%s'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו עם מלחין '%s'.

en: Selected files tagged with copyright '%s'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו עם זכויות '%s'.

en: Selected files tagged with disc number '%s'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו עם מספר דיסק '%s'.

en: Selected files tagged with encoder name '%s'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו עם מקודד '%s'.

en: Selected files tagged with genre '%s'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו עם ז'אנר '%s'.

en: Selected files tagged with original artist '%s'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו עם אומן מקורי '%s'.

en: Selected files tagged with pictures.
he: הקבצים שנבחרו תויגו בתמונות.

en: Selected files tagged with title '%s'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו עם הכותרת '%s'.

en: Selected files tagged with track like 'xx'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו ברצועה כמו 'xx'.

en: Selected files tagged with track like 'xx/%s'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו עם רצועה כמו 'xx/%s'.

en: Selected files tagged with year '%s'.
he: הקבצים שנבחרו תויגו עם שנה '%s'.

en: Selected tracks numbered sequentially.
he: הקבצים שנבחרו מוספרו באופן סדרתי.

en: Sending request ...
he: שולח בקשה ...

en: Server Settings for Manual Search
he: הגדרות שרת לחיפוש ידני

en: Set Current Path as Default
he: קבע את המיקום הנוכחי כברירת מחדל

en: Set Into :
he: קבע כ :

en: Set _Current Path as Default
he: קבע את המיקום הנוכחי כברירת מח_דל

en: Set properties of the selected pictures.
he: קבע את התכונות לתמונות שנבחרו.

en: Set the number of files, in the same directory of the displayed file, to the selected tracks.
he: קבע את מספר הקבצים באותה תיקייה כמו קובץ זה, עבור הרצועות הנבחרות.

en: Set this text as default comment :
he: קבע את הטקסט הבא כהערת ברירת מחדל :

en: Setting locale : '%s'
he: קובע הגדרות מקומיות: '%s'

en: Show / Hide Legend
he: הצג / החבא מקרא

en: Show / Hide Masks Editor
he: הצג / החבא את עורך המסכות

en: Show Hidden Directories
he: הראה תיקיות חבויות

en: Show header informations of file
he: הראה את המידע בכותרת הקובץ

en: Show only red lines (or show all lines) in the 'Artist / Album' list
he: הראה רק שורות אדומות (או הראה את כל השורות) ברשימת ה'אמן / אלבום'

en: Show tree browser / Display by Artist and Album
he: הראה עץ / הצג לפי אמן ואלבום

en: Single channel
he: ערוץ יחיד

en: Size:
he: גודל:

en: Some files have been modified but not saved...
    Do you want to save them before changing the directory?
he: מספר קבצים שונו אך לא נשמרו...
    האם לשמור אותם לפני החלפת התיקיה?

en: Some files have been modified but not saved...
    Do you want to save them before exiting the program?
he: חלק מהקבצים שונו אך לא נשמרו...
    האם ברצונך לשמור אותם לפני הסיום?

en: Sorry, the web-based search is currently down!
he: סליחה, אל החיפוש מבוסס הרשת כרגע לא פעיל!

en: Sort by Track Name
he: מיון לפי שם רצועה

en: Sort by Track Number
he: מיין לפי מספר רצועה

en: Sort list by property
he: מיון הרשימה על פי תכונה

en: Sort list by tag
he: מיון רשימה לפי תג

en: Sort the file list by :
he: מיון רשימה ע"י :

en: Sorting List Options
he: אפשרויות מיון רשימה

en: Soundtrack
he: פסקול

en: South European (ISO-8859-3)
he: דרום אירופה (ISO-8859-3)

en: Starting EasyTAG %s (PId: %d) ...
he: מפעיל את EasyTag %s (מספר תהליך: %d) ...

en: Stereo
he: סטריאו

en: Stop the current action
he: עצור פעולה נוכחית

en: Stop the search ...
he: עצור את החיפוש ...

en: T
he: כ

en: TB
he: טרהבייט

en: Tag
he: תג

en: Tag Options
he: אפשרויות תגים

en: Tag Settings
he: הגדרות תגים

en: Tag and File Name scan
he: סורק תגים ושמות קבצים

en: Tag is already attached to a file
he: התג כבר נמצא בקובץ

en: Tag scanner: strange..., the extension '%s' was not found into filename '%s'!
he: סורק תגים: מוזר..., הסיומת '%s' לא נמצאה בקובץ '%s'!

en: Tag selected files with these pictures
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם תמונות אלה

en: Tag selected files with this URL
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם אתר אומן זה

en: Tag selected files with this album name
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם אלבום זה

en: Tag selected files with this artist
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם אומן זה

en: Tag selected files with this comment
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם הערה זו

en: Tag selected files with this composer
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם מלחין זה

en: Tag selected files with this copyright
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם זכויות אלו

en: Tag selected files with this disc number
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם מספר דיסק זה

en: Tag selected files with this encoder name
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם שם מקודד זה

en: Tag selected files with this field
he: תייג את הקבצים שנבחרו בשדה זה

en: Tag selected files with this genre
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם ז'אנר זה

en: Tag selected files with this number of tracks
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם מספר רצועות זה

en: Tag selected files with this original artist
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם אומן מקורי זה

en: Tag selected files with this title
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם כותרת זו

en: Tag selected files with this year
he: תייג את הקבצים הנבחרים עם שנה זאת

en: Tag successfully scanned...
he: תגים נסרקו בהצלחה...

en: Tag successfully scanned...(%s)
he: תגים נסרקו בהצלחה...(%s)

en: Tag(s) written
he: תג(ים) נשמרו

en: Thai (TIS-620)
he: תאי (TIS-620)

en: Thanks
he: תודות

en: The audio file player '%s' can't be found!
he: לא ניתן למצוא את הנגן '%s'!

en: The extension will not be converted
he: הסיומת לא תשתנה

en: The filename '%s' couldn't be converted into UTF-8 (%s).
he: לא ניתן להמיר את שם הקובץ '%s' ל UTF-8 (%s).

en: The filename '%s' exceeds %d characters and will be truncated!
he: בשם הקובץ '%s' יש יותר מ%d תוים ולכן יקוצץ!

en: The following file already exists :
    '%s'
    Do you want to overwrite?
he: הקובת הבא כבר קיים :
    '%s'
    לשכתב?

en: The program '%s' can't be found!
he: לא ניתן למצוא את התוכנית '%s'!

en: The server returned a wrong answer!
he: השרת החזיר תשובה לא נכונה!

en: The server returned a wrong answer! (%s)
he: השרת החזיר תשובה לא נכונה! (%s)

en: This option replaces the UNIX directory separator '/' into DOS separator '\'.
he: אפשרות זו מחליפה את מפריד התיקיות של UNIX - '/' בזה של DOS - '\'.

en: Time
he: זמן

en: Time:
he: זמן:

en: Title
he: כותרת

en: Title:
he: כותרת:

en: Track
he: רצועה

en: Track #
he: מספר רצועה

en: Track #:
he: מספר רצועה:

en: Track Name
he: שם רצועה

en: Track Name List
he: רשימת שמות רצועות

en: Translations:
he: תרגומים:

en: Tree
he: עץ

en: Tree View | Artist-Album View
he: תצוגת עץ | תצוגת אמן-אלבום

en: Try an other character encoding
he: נסה קידוד אחר

en: Turkish (IBM-857)
he: טורקית (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
he: טורקית (ISO-8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
he: טורקית (Windows-1254)

en: Type
he: סוג

en: Type the word to search into files. Or type nothing to display all files.
he: כתוב את המילה שברצונך לחפש בקבצים. אם לא תרשום כלום, יוחזרו כל הקבצים.

en: U
he: את

en: URL
he: אתר

en: URL:
he: אתר:

en: Undo Last Changes
he: בטל שינויים אחרונים

en: Undo Last File(s) Changes
he: בטל שינויים אחרון בקבצים

en: Unicode (UTF-8)
he: יוניקוד (UTF-8)

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown error message!
he: שגיאה לא מוכרת!

en: Unknown field type
he: סוג שדה לא מוכר

en: Unknown image
he: תמונה לא מוכרת

en: Unknown parameter or path '%s'
he: משתנה או מסלול לא ידוע '%s'

en: Unknown picture type
he: סוג תמונה לא ידוע

en: Unknown signal
he: סיגנל לא מוכר

en: Unselect All Files
he: בטל בחירת הכל

en: Unselect all lines
he: בטל בחירה לכל השורות

en: Updated tag of '%s'
he: התג בקובץ '%s' עודכן

en: Upper Case
he: אותיות גדולות

en: Use DOS directory separator
he: השתמש במפריד תיקייות של DOS

en: Use a proxy
he: השתמש בפרוקסי

en: Use directory name
he: השתמש בשם התיקייה

en: Use full path for files in playlist
he: השתמש במסלול מלא לקבצים ברשימת ההשמעה

en: Use local Cddb
he: השתמש ב CDDB מקומי

en: Use mask :
he: השתמש במסכה:

en: Use relative path for files in playlist
he: השתמש במסלול יחסי לקבצים ברשימת ההשמעה

en: Use the Levenshtein algorithm (DLM) to match lines (using title) with audio files (using filename)
he: השתמש באלגוריתם לבנשטיין (DLM) להתאמת שורות (שם רצועה) עם קבצי הקול (שם קובץ)

en: User Interface
he: ממשק משתמש

en: User Name :
he: שם משתמש :

en: User Password :
he: סיסמא :

en: Variable EASYTAGLANG defined. Setting locale : '%s'
he: המשתנה EASYTAGLANG מוגדר. קובע הגדרות מקומיות: '%s'

en: Vietnamese (VISCII)
he: ויאטנמית (VISCII)

en: Vietnamese (Windows-1258)
he: ויטנאמית (Windows-1258)

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
he: עברית ויזואלית (ISO-8859-8)

en: Warning...
he: אזהרה...

en: Wavpack File
he: קובץ Wavpack

en: Wavpack Tag
he: תג Wavpack

en: Web Page:
he: אתר:

en: Web Page: %s
he: אתר: %s

en: Western (IBM-850)
he: מערבי (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
he: מערבי (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
he: מערבי (ISO-8859-15)

en: Western (Windows-1252)
he: מערבי (Windows-1252)

en: When activating this option, after loading the fields, the current selected scanner will be ran (the scanner window must be opened).
he: כשמפעילים את אפשרות זו, אחרי שמעלים את השדות, הסורק שנבחר ירוץ (חלון הסורק חייב להיות פתוח)

en: Windows should be placed at the current mouse position.
he: החלונות ימוקמו לפי מצביע העכבר.

en: Windows should be placed in the center of the main window.
he: החלונות ימוקמו במרכז החלון הראשי.

en: Windows should be placed in the center of the screen.
he: החלונות ימוקמו במרכז המסך.

en: Words :
he: מילים :

en: Write ID3v2 tag
he: כתוב תג ID3V2

en: Write Playlist ...
he: כתוב רשימת השמעה ...

en: Write Playlist...
he: כתוב רשימת השמעה...

en: Write Tag from CDDB...
he: כתוב תג מתוך בסיס הנתונים...

en: Write Tag...
he: שמור תג...

en: Write info using :
he: כתוב מידע מתוך:

en: Write info using filename
he: כתוב מידע מתוך שם הקובץ

en: Write only list of files
he: כתוב רק את רשימת הקבצים

en: Write the track field with the following number of digits :
he: רשום את שדה מספר הרצועה עם מספר הספרות הבא :

en: Writing tag of '%s'
he: שמירת תג לקובץ '%s'

en: Written playlist file '%s'
he: רשימת ההשמעה נכתבה '%s'

en: Written tag of '%s'
he: התג נכתב לקובץ '%s'

en: Year
he: שנה

en: Year:
he: שנה:

en: You can use drag and drop to add picture.
he: תוכל לגרור תמונה כדי להוסיף אותה לכאן.

en: You have probably found a bug in EasyTAG. Please, send a bug report with a gdb backtrace ('gdb easytag core' then 'bt' and 'l') and informations to reproduce it to easytag@gmail.com
he: נראה שמצאת תקלה ב EasyTag. אנא, שלח הודעה על השגיאה עם gdb backtrace (הרץ 'gdb easytag core' ואז 'bt' ואז 'l') ומידע על איך לשחזר את התקלה ל easytag@gmail.com

en: You have tried to save this tag to Unicode but it was detected that your version of id3lib is bugged.
    If you reload this file, some characters in the tag may be not displayed correctly...
    Please, apply to id3lib the patch src/id3lib/patch_id3lib_3.8.3_UTF16_writing_bug.diff
    available in EasyTAG package sources.
    Note that this message will appear only one time.
    
    File : %s
he: ניסית לשמור את תג הזה כיוניקוד, אבל בספריה id3lib שמותקנת יש תקלה.
    אם תעלה את הקובץ הזה מחדש, יכול להיות שתוים מסוימים לא יוצגו כראוי...אנא, יישם את הפאץ' המתקן את התקלה בid3lib  בsrc/id3lib/patch_id3lib_3.8.3_UTF16_writing_bug.diff
    - תוכל למצוא אותו בקבצי המקור של EasyTag.שים לב שהודעה זו תופיע פעם אחת בלבד!
    קובץ : %s

en: You must type a directory name!
he: יש להכניס שם תיקייה!

en: You must type a program name!
he: יש להניס שם תוכנית

en: _About
he: _אודות

en: _Browser
he: _דפדפן

en: _Collapse Tree
he: _קפל עץ

en: _File
he: _קובץ

en: _File Operations
he: פעולות _קבצים

en: _Fill Tag(s) ...
he: _מלא תגים ...

en: _First File
he: הקובץ ה_ראשון

en: _Force Saving File(s)
he: הכר_ח שמירת קבצים

en: _Help
he: _עזרה

en: _Last File
he: הקובץ הא_חרון

en: _Misc
he: _שונות

en: _Next File
he: הקובץ הב_א

en: _Preferences ...
he: העד_פות ...

en: _Previous File
he: הקובץ ה_קודם

en: _Process Field(s) ...
he: _עבד שדות ...

en: _Quit
he: _צא

en: _Refresh Tree
he: _רענן עץ

en: _Remove Tag(s)
he: _מחק תגים

en: _Rename File(s) and Directory ...
he: _שנה שמות קבצים ותיקיות ...

en: _Save File(s)
he: _שמור קבצים

en: _Settings
he: _הגדרות

en: _Undo Last File(s) Changes
he: ב_טל שינויים אחרונים בקבצים

en: included : funk, soul, rap, pop, industrial, metal, etc.
he: כולל: פאנק, נשמה, ראפ, פופ, תעשייתי, מטאל ועוד

en: movies, shows
he: סרטים, הופעות

en: others that do not fit in the above categories
he: כאלו שלא מתאימים לסיווגים האחרים

en: pixels
he: פיקסלים

en: the File Name
he: שם הקובץ

en: the Tag
he: התג

en: to:
he: אל:

en: ~%d kb/s
he: ~%d קילוביט לשניה
